IŠGIRSK, PAMATYK, PAJAUSK, ĮGYVENDINK dailės metodinės grupės metodinė diena

2024 m. vasario 19 d., vyko Rudaminos meno mokyklos dailės metodinės grupės metodinė diena, kuri susidėjo iš dviejų dalių. Joje dalyvavo mūsų mokyklos dailės mokytojos: Ivona Dakinevič, Teresa Lukaševič, Olga Kania, Svetlana Voytkevich ir Vilniaus r. bendrojo lavinimo mokyklų dailės mokytojai. Pirmoji dalis vyko nuotoliniu būdu, ZOOM platformoje. Dalyviai dalyvavo Trakų meno mokyklos mokytojų metodinės grupės projekte „Tarpusavio ugdomojo konsultavimo praktikumai“. Mokytoja I. Dakinevič pristatė respublikinį metodinį pranešimą „Vasaros plenerų aktualijos, privalumai, svarba”, kadangi yra TUK projekto aktyvioji narė. Taip pat mokytojai klausėsi metodinio pranešimo „Projektinė veikla-praktiniai gebėjimai“, kurį pristatė Vilniaus „Minties“ gimnazijos, Vilniaus Pilaitės gimnazijos dailės mokytoja metodininkė Liucina Kot. Po pertraukos, į antrąją metodinės dienos dalį, renginio dalyviai atvyko į Vilniaus rajono dailės mokytojų kūrybinių darbų parodos „MINTIES SPARNAIS V“ atidarymą, kuris vyko Rudaminos kultūros centro Juodšilių skyriuje. Parodos koordinatorė, Dailės mokytojų metodinio būrelio pirmininkė Svetlana Voytkevich, parodos atidarymo metu pasveikino visus parodos dalyvius. Parodoje buvo išeksponuoti spalvingi, skirtingų technikų 24 meno kūriniai. Taip pat mokytoja Svetlana Voytkevich organizavo Gerosios patirties sklaidos seminarą – pranešimą – praktinę veiklą „Dailės pamoka 5 klasėje pagal atnaujintas ugdymo programas“. Mokytojai buvo pasinėrę į nuotaikingą kūrybinį procesą, sukūrė savo portretus koliažo technika. Užbaigiant tūriningą, įdomią metodinę dieną, kurios tikslas buvo dalintis profesine patirtimi, skatinti pedagogus bendradarbiauti tarpusavyje, vyko renginio aptarimas, diskusijos. Dėkojame visiems renginio dalyviams už aktyvų dalyvavimą renginyje.

Rudaminos meno mokyklos dailės mokytoja metodininkė
Ivona Dakinevič