Tel: +370 5 2505255
Email: meno.rudamina@gmail.com

„Dainų dainelė“ II –asis etapas

2009 m. gruodžio 16 d. Rudaminos meno mokykloje prasidėjo Lietuvos vaikų ir mokinių televizijos konkurso „Dainų dainelė“ II –asis etapas. Konkurse dalyvavo 41 atlikėjas. Tai solistai ir įvairios sudėties vokaliniai ansambliai iš 25 Vilniaus rajono švietimo įstaigų. Šis konkursas tai ne tik gerai dainuojančių vaikų pasirodymas, bet ir įtempto bei nuoseklaus dviejų metų muzikos mokytojų darbo įvertinimas.

Vadovaudamasi nuostatais, vertinimo komisija  į  III-ąjį konkurso etapą, kuris įvyks  2010 m. sausio 14 d.  Šalčininkų Lietuvos 1000-mečio vidurinėje mokykloje, išrinko penkis konkursantus:

• Rudaminos meno mokyklos vokalinis ansamblis (vadovė G. Kumpienė),
  • Elena Galin, solistė iš Nemėžio šv. R. Kalinausko vidurinės mokyklos (mokytoja D.Macijauskaitė-Raibienė),
  • Merginų vokalinis tercetas iš Nemenčinės muzikos mokyklos (vadovas R. Juknevičius),
  • Monika Kučinska, Pagirių muzikos mokyklos auklėtinė (mokytoja J. Ušinskaitė),
  • Marta Subočiūtė, solistė iš Mickūnų vidurinės mokyklos (mokytoja B. Černevska).

Instrumentai

∼  Fortepijonas  ∼  Akordeonas  ∼  Smuikas ∼  Klarnetas ∼  Saksofonas ∼  Fleita ∼  Gitara

Dailės klasė

Dailės klasės aprašymas  Nuo 2008 m. Rudaminos meno mokykloje įkurtas Dailės skyrius. Dailės pamokose pradinio ugdymo mokiniai mokomi piešimo, tapybos, kompozicijos ir konstravimo; Pagrindinio ugdymo mokiniai mokomi piešimo, tapybos, kompozicijos […]