Fortepijono metodinės grupės mokinių koncertas, skirtas mokyklos 20 mečiui! 2024 m.

Rudaminos meno mokykla tęsia renginių ciklą, skirtą mokyklos 20 –mečiui. Šį kartą fortepijono metodinės grupės bendruomenei nuotaika buvo ypatinga – šventinė. Renginio vedėja, fortepijono metodinės grupės pirmininkė Rasa Šimkienė pasveikino visus surinkusius svečius, tėvelius bei mokinius. Trumpai pristatė fortepijono metodinės grupės gyvavimo istoriją, dirbančias mokytojas. Pabrėžė, kad kiekvienais metais mokiniai dalyvauja gausybėje mokyklos, respublikinių ir tarptautinių renginių. Konkursuose pelno diplomantų, laureatų vardus ir Grand Prix nominacijas. Koncerto metu skambėjo daug nuoširdžių ir nuotaikingų Rudaminos meno mokyklos fortepijono dalyko mokinių muzikinių linkėjimų. Klausytojai gėrėjosi ne tik solistų, bet ir fortepijoninių bei instrumentinių ansamblių atlikimu. Mažiausieji mokiniai visus pradžiugino dainuodami linksmą dainelę apie pianistą. Į mūsų šventę atvyko Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos fortepijono klasės mokinė, mūsų mokyklos absolventė Auksė Antanavičiūtė, kuri padovanojo nuostabų muzikinį sveikinimą. Džiaugsmingiausia buvo tai, kad į jubiliejinį koncertą atvyko nemažas būrys absolventų, kuriuos užauginome muzikos apsuptyje ir išleidome į pasaulį. Ne vienas susigraudinome išvydę juos scenoje tariant sveikinimo žodžius. Rudaminos meno mokyklos direktorius Jurij Krupičevič pasveikino ir padėkojo fortepijono metodinės grupės mokytojoms už ilgametį darbą, profesionalumą, kūrybines idėjas ugdant jaunuosius pianistus. Šventinis koncertas – prasmingas renginys, kuriame pasidalinome savo meile muzikai, prisiminimais ir aktualijomis.

Vyresnioji fortepijono mokytoja Ivona Chodorovič