Akordeono metodinės grupės mokinių koncertas, skirtas mokyklos 20-mečiui

Šie metai Rudaminos meno mokyklai ypatingi – jubiliejiniai. Mokykla gyvuoja jau 20 metų. Tad visus šiuos mokslo metus minime šią gražią sukaktį, visi renginiai skirti mokyklos gimtadieniui. Balandžio 17 d. akordeono metodinė grupė taip pat organizavo koncertą, skirtą Rudaminos meno mokyklos 20 – mečiui. Koncerte dalyvavo akordeono klasės mokiniai ir mokytojai, absolventai.Mokytojai, galvodami kaip organizuoti šį koncertą, ką sugalvoti kitaip, ypatingai, nutarė atšvęsti kaip šeimos rate, pasiūlė mokiniams groti ne solo, o įvairių ansamblių sudėtyje. Visi mielai pritarė. Smagu, kad dalyvavo visi akordeono klasės mokiniai. Pasirodė daug tikrų šeimyninių ansamblių – broliai, sesės, pusbroliai, pusseserės muzikavo drauge, o taip pat draugai, bičiuliai, mokytojai grojo kartu. Juk grojant ansamblyje labai svarbus tarpusavio ryšys, sutarimas, reikia netik pačiam groti, bet girdėti kitus ansamblio narius. Labai džiaugiamės visais mokiniais – tais kurie šiuo metu mokosi ir tais kurie jau baigę mūsų mokyklą atvyko į koncertą. Gera, kad mus prisimena, ateina pagroti ir pabendrauti. Koncertą vesti padėjo mūsų absolventai – Božena Tiutčeva – Zakirova ir Kristupas Simanavičius. Dėkojame.Mokinius koncertui paruošė mokytojai – Bogdan Voicinovič, Sigita Rozova, Edvin Cilindz. Nuo mokyklos įsikūrimo, taigi jau 20 metų, dirba mokytojas – Bogdan Voicinovič. Jis pasidalino prisiminimais, papasakojo, kas jam labiausiai įsiminė per šiuos metus.Direktorius Jurij Krupičevič tarė šiltus sveikinimo žodžius akordeonistams, įteikė padėkos raštus mokytojams ir koncertavusiam mūsų mokyklos derintojui bei akordeonų meistrui Andriui Šimkui.Po koncerto visų laukė gimtadienio tortas.

Akordeono mokytoja metodininkė Sigita Rozova