Styginių instrumentų metodinės grupės mokinių koncertas, skirtas mokyklos 20-mečiui

Šių metų balandžio 12 d. Rudaminos meno mokykloje vyko styginių metodinės grupės organizuotas koncertas , skirtas mokyklos 20 – mečiui.Gausiai susirinkusius svečius ir mokyklos bendruomenę pasveikino ir renginį vedė styginių instrumentų metodinės grupės pirmininkė mokytoja metodininkė Svetlana Mikelskaitė.Mokyklos jubiliejiniame koncerte mokiniai puikiai pasirodė grodami solo ir įvairiuose ansambliuose.Smuiko klasė pradėjo veiklą pirmais mokyklos įkūrimo metais. Po kelerių metų įkurta gitaros klasė , o šiais jubiliejiniais metais styginių skyrių papildė violončelės klasė..Tuo džiaugėsi ir prisiminimais dalinosi pirmoji mokyklos smuiko mokytoja , klasių smuikininkų ansamblio Įkūrėja , mokytoja metodininkė Oksana Tunevič.Nuo pat pirmųjų savo gyvenimo metų styginių instrumentų mokytojai su savo mokiniais aktyviai Dalyvauja tarptautiniuose ir respublikiniuose konkursuose bei festivaliuose , skina pergales ir garsina savo mokyklą.Taip pat Rudaminos meno mokyklos styginių skyriaus mokiniai dalyvauja tarptautiniame projekte – griežia jungtiniame jaunimo simfoniniame orkestre. Orkestro dalyviai – moksleiviai iš Vokietijos ,Lenkijos , Čekijos , Lietuvos meno mokyklų.Didžiuojamės mokyklos absolventais , kurie tęsia muzikinę kelionę . Keli iš jų griežė ir šį vakarą .Tai seserys Justina ir Fedora Drakšės , dabar Nacionalinės M.K.Čiurlionio menų gimnazijos mokinės Ir Kristina Bernadickaitė , dabar LMTA studentė.Po koncerto Rudaminos meno mokyklos direktorius Jurij Krupičevič pasveikino styginių instrumentų metodinės grupės mokinius , o mokytojams įteikė padėkos raštus.

Smuiko mokytoja Diana Šivickienė