Pučiamųjų instrumentų mokinių koncertas, skirtas mokyklos 20-mečiui

Šių metų balandžio 10 d. Rudaminos meno mokykloje vyko dar vienas koncertas, skirtas mokyklos 20-čiui. Šį kartą šventė organizavo pučiamųjų instrumentų metodinė grupė.Grupės pirmininkas Lukas Kašėta pasveikino visus susirinkusius ir trumpai pristatė pučiamųjų instrumentų gyvavimo istoriją Rudaminos meno mokykloje. Pabrėžė, kad jaunieji pūtikai aktyviai dalyvauja mokyklos projektinėje, koncertinėje veikloje ir kituose ugdymo įstaigų bei miestelio kultūriniuose, pramoginiuose renginiuose. Ne kartą yra sėkmingai dalyvavę ir yra tapę diplomantais ir laureatais žinomuose festivaliuose bei konkursuose.Taip pat Rudaminos meno mokyklos pučiamųjų instrumentų dalykų mokiniai dalyvauja tarptautiniame projekte ir mūsų mokiniai turi galimybę muzikuoti jungtiniame jaunimo simfoniniame orkestre. Tą jaunimo orkestrą sudaro Vokietijos, Lenkijos, Čekijos ir Lietuvos meno mokyklų moksleiviai.Šią nuostabią progą su muzikiniais pasveikinamais atvyko svečiai iš Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos. Motiejus Vilius, jo mokytojas Rimvydas Savickas bei buvęs Rudaminos meno mokyklos klarneto klasės mokinis Emil Tunevič, kuris dabar mokosi Nacionalinėje M. K. Čiurlionio menų mokykloje.Tą vakarą visi mokiniai puikiai pasirodė o koncertą pravedė saksofono mokytojas Augustinas Ruželė.Rudaminos meno mokyklos direktorius Jurij Krupičevič pasveikino pučiamųjų instrumentų metodinės grupės mokinius bei įteikė padėkos raštus mokytojams. Gera nuotaika ir šypsenos puošė susirinkusiųjų veidus prie skanaus gimtadienio torto.