Tel: +370 5 2505255
Email: meno.rudamina@gmail.com

Ir vėl suskambėjo „Gloria in Excelsis Deo“ Rudaminoje

2010 m. gruodžio 22-ą dieną kaip ir metai atgal Rudaminos Kultūros centre įvyko šventinis Rudaminos meno mokyklos mokinių kalėdinis koncertas, kuriame dalyvavo įvairių klasių – nuo ankstyvojo muzikinio ugdymo iki išplėstinio mokymo kurso mokiniai.

Skambėjo solo, ansamblių, bei kolektyvų atliekami kūriniai. Koncertą muzikiniu sveikinimu pradėjo mokytojai, kurie atliko V.A.Mocarto „Ave verum“. Šių metų koncerte kaip niekada dalyvavo daug įvairių ansamblių: smuikai su fortepijono pritarimu, akordeonas su fleita, akordeonas su gitaros pritarimu, fortepijonas ir klarnetas, vokalinis, styginių instrumentų, pučiamųjų instrumentų ansambliai, fortepijonu atliekami duetai, gitaristų duetas bei trio.

Kaip visada, šauniai pasirodė mokyklos Jaunių ir Jaunučių chorai, kurie atliko labai tinkamai parinktus šventiniam koncertui kūrinius. Nuotaikingai skambėjo akordeonistų orkestro atliekami kūriniai. Renginio pabaigoje pasirodė visų lauktas Kalėdų senelis, kuris ne tik pradžiugino visus dovanėlėmis, bet ir pats puikiai pagrojo akordeonu.

Mokyklos direktorius Jurij Krupičevič artėjančių švenčių proga tarė nuoširdžius sveikinimo žodžius ir palinkėjimus visiems atlikėjams, bei klausytojams. Renginį vainikavo akordeonistų orkestro ir Jaunių choro atliekamas Dž.Ester „Gloria in Excelsis Deo“ jau tapusi tradicinė giesmė užbaigiant šventinį koncertą Rudaminoje.

Instrumentai

∼  Fortepijonas  ∼  Akordeonas  ∼  Smuikas ∼  Klarnetas ∼  Saksofonas ∼  Fleita ∼  Gitara

Dailės klasė

Dailės klasės aprašymas  Nuo 2008 m. Rudaminos meno mokykloje įkurtas Dailės skyrius. Dailės pamokose pradinio ugdymo mokiniai mokomi piešimo, tapybos, kompozicijos ir konstravimo; Pagrindinio ugdymo mokiniai mokomi piešimo, tapybos, kompozicijos […]