Piešinių konkursas „ KOKIU LAIVU AŠ PLAUKSIU Į KLAIPĖDĄ“.

Gegužės menesį, Rudaminos meno mokyklos I kl. mokinės – Ksenija Neverovskaja, Urtė Grigaravičiūtė, II kl. – Kamėja Ježovaitė, Elzė Jaskevičiūtė, III kl. – Damian Blizniukevič, kuriuos paruošė vyresn. dailės mokytoja Ivona Dakinevič, dalyvavo Švenčionių Juliaus Siniaus meno mokyklos ir Lietuvos Jūreivystės aukštosios mokyklos organizuotame dailės piešinių konkurse „ KOKIU LAIVU AŠ PLAUKSIU Į KLAIPĖDĄ“.

Konkurso laureatėKsenija Neverovskaja,

diplomantė – Kamėja Ježovaitė.

Sveikinam mokines!

Birželio 1 d. (Vaikų gynimo dieną), Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerijoje, vyks iškilminga nugalėtojų apdovanojimų šventė, o birželio 19 d. Kaltanėnų ugdymo ir turizmo centras, Reškutėnų tradicinių amatų centras organizuos konkurso laimėtojams savadarbių laivelių plukdymą Žeimenos upe.