Pirmasis gitaros muzikos festivalis Vilniaus r. Rudaminos meno mokykloje!

Šių metų sausio 24 d. Vilniaus r. Rudaminos meno mokykla organizavo pirmąjį Vilniaus regiono muzikos ir meno mokyklų gitaros muzikos festivalį „Šešios stygos: nuo klasikos iki šių dienų“.Festivalio tikslas – ugdyti mokinių meninį skonį, kelti grojimo gitara meistriškumo lygį bei plėtoti bendradarbiavimą su kitomis mokyklomis. Ir iš tiesų, jaunieji gitaristai su malonumu susirinko ir puikiai pasirodė scenoje. Džiugu, kad sulaukėme svečių iš kaimyninių muzikos mokyklų, tokių kaip: Vilniaus r. Pagirių meno mokykla, Vilniaus Broniaus Jonušo muzikos mokykla, Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokykla. Visi dalyviai ir jų mokytojai buvo apdovanoti padėkomis ir atminimo dovanėlėmis. Prisiminimuose liks įspūdingas koncertas ir šiltas bei malonus pabendravimas jam pasibaigus.Labai džiaugiamės ir dėkojame atvykusiems svečiams. Tikimės, kad festivalis įgaus populiarumo ir kitą kartą sulauksime daug daugiau dalyvių.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Ivona Chodorovič