Metodinis –edukacinis renginys, Lietuvos meno ir muzikos mokyklų IX konkursas-festivalis ,,Rudens kaskados“ 2023

Ir šį rudenį, lapkričio 10 -11d., organizatoriai  – Rudaminos meno mokykla ir akordeono dalyko metodinė grupė, sukvietė mokytojus, mokinius, tėvelius ir svečius pabūti drauge, pasikalbėti aktualiais klausimais, patirti muzikavimo džiaugsmą ir išbandyti jėgas  konkurse.  Renginys tęsėsi dvi dienas, lapkričio 10 d. vyko nuotolinis  Lietuvos muzikos ir meno mokyklų akordeono dalyko mokytojų metodinis – praktinis seminaras ,,Aktualiausi mokymo aspektai akordeono dalyko pamokose“. Metodiniame seminare sudalyvavo akordeono dalyko mokytojai net iš 7 savivaldybių (Elektrėnų, Klaipėdos m., Šalininkų, Šiaulių m., Druskininkų, Vilniaus m. ir Vilniaus r.)

Lapkričio 11 d. visi susitiko gyvai – IX konkurse-festivalyje ,,Rudens kaskados“.  Į konkursą – festivalį atvyko mokiniai ir mokytojai iš Vilniaus, Vievio, Jašiūnų, Varėnos, Elektrėnų, Šalčininkų, Rudaminos meno ir muzikos mokyklų. Dalyviai  varžėsi keturiose   kategorijose. Atlikėjus vertino kompetentinga vertinimo komisija: Rudaminos meno mokyklos direktorius Jurij Krupičevič, Vilniaus B. Jonušo muzikos mokyklos direktorius Tomas Vaišė,  Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokyklos bei Pabradės meno mokyklos mokytojas metodininkas Danielius Rozovas.
Iš kart po mokinių konkurso dalies, žiūrovai klausėsi festivalio svečių pasirodymo – solisto Rimanto Treigio, kuris pagrojo akordeonu ir armonika bei akordeonų trio Feroce – atlikėjai  Edvin Cilindz, Edgaras Volosevičius, Rimantas Treigys.
Po trumpos pertraukos visus konkurso dalyvius  pasveikino mokyklos direktorius  Jurij Krupičevič.  Buvo paskelbti konkurso laureatai.

Sveikiname visus nugalėtojus, džiaugiamės Rudaminos meno mokyklos mokinių laimėjimais:

Daniel Špakovski – 1- os vietos laureato diplomas (mokytoja Sigita Rozova),

Nikita Verbickij – 1- os vietos laureato diplomas (mokytoja Sigita Rozova),

Aleksander Gilevič –  2 – os vietos laureato diplomas, (mokytoja Sigita Rozova),

Mateuš Voleiko 2 – os vietos laureato diplomas (mokytojas Edvin Cilindz),

Ignas Bridžius – 2- os vietos laureato diplomas  (mokytoja Sigita Rozova),

Rafal Ostik – 2 – os vietos laureato diplomas (mokytojas Bogdan Voicinovič).

Šymon Karpovič –  3 – os vietos laureato diplomas,  (mokytojas Bogdan Voicinovič).

Per dvi dienas visi dalyviai pasidalino gerąja patirtimi, maloniai pabendravo, gavo kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimus ir atsisveikino iki kito karto.

Akordeono mokytoja metodininkė Sigita Rozova

Daugiau renginio akimirkų: