Tarptautinis menų forumas Antonio Vivaldžio 345-osioms gimimo metinėms paminėti praskambėjo Vilniaus rajone Medininkų pilyje ir Rudaminos meno mokykloje 2023 m.

Šių metų spalio 19 – 20 dienomis Vilniaus r. Rudaminos meno mokykla bei Asociacija „Menų ir inovacijų platforma“ organizavo projektą „Tarptautinį menų forumas skirtas kompozitoriaus Antonio Vivaldžio 345-osioms gimimo metinėms paminėti“. Forume buvo pakviesti dalyvauti Lietuvos, Lenkijos, Čekijos ir Vokietijos jaunieji muzikai.Spalio 19 dieną Vilniaus r. Medininkų pilyje vyko forumo dalyvių muzikos konferencija – koncertas, kuriame labai iškilmingai skambėjo instrumentinė-vokalinė muzika bei Pagirių meno mokyklos mokytojų parengtas pranešimas apie Antonio Vivaldžio gyvenimą ir kūrybą.Spalio 20 dieną Rudaminos meno mokykloje vyko koncertas, kuriame dalyvavo Lietuvos muzikos ir teatro akademijos, Varšuvos F. Šopeno muzikos mokyklų tinklo, Prahos pradinės menų mokyklos bei Rudaminos ir Pagirių meno mokyklų mokiniai. Pagirių meno mokyklos dailės klasių mokiniai paruošė darbų parodą skirtą Antonio Vivaldžiui.Į forumą atvyko Rudaminos meno mokyklos ilgamečiai partneriai iš Varšuvos F. Šopeno muzikos mokyklų tinklo direktorė Katarzyna Langer, Prahos pradinės menų mokyklos direktorius Libor Zika, Dithmarscher muzikos mokyklos direktorius Ryszard Ferret ir Vilniaus r. Pagirių meno mokyklos direktorė Aleksandra Žuk- Butkuvienė. Renginio pabaigoje Rudaminos meno mokyklos direktorius Jurij Krupičevič pasidžiaugė įvykusiu renginiu, padėkojo forumo dalyviams bei pedagogams, partneriams buvo įteiktos padėkos už dalyvavimą ir bendradarbiavimą. Labai dėkojame už nuostabų pasirodymą forumo metu Rudaminos meno mokyklos mokiniams Karolinai Skurat (fortepijonas), Deividui Jankovskiui (fortepijonas) – mokytoja Rasa Šimkienė, Sylviai Bogumilo (smuikas)- mokytoja Svetlana Mikelskaitė, koncertmeisterė Milena Uscilienė, Evai Vasilevai (akordeonas) – mokytojas Bogdan Voicinovič bei mokytojui Edvinui Cilindz. Smagu, kad įvyko tokio pobūdžio renginys. Džiaugiamės, kad galime tęsti draugiškus bendradarbiavimo ryšius su garbingais partneriais.

Rudaminos meno mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Ivona Chodorovič