Akordeono muzikos koncertas ,,Ruduo su akordeonu“ 2023 m.

Š. m. spalio 22 d. Rudaminos meno mokykloje, naujoje, šiuolaikinėje koncertų salėje įvyko akordeono muzikos koncertas pavadinimu ,,Ruduo su akordeonu“. Koncertas pradėjo renginių ciklą, skirtų mokyklos 20 – mečiui paminėti. Gausiai susirinkusi publika klausėsi solistų Evos Vasilievos ir Edvino Cilindzo, bei akordeonistų orkestro ,,Ad libitum“ – dirigentas Bogdan Voicinovič.
Atlikėjai klausytojams padovanojo daug gražios muzikos. Skambėjo įvairaus žanro kūriniai – nuo baroko iki šiuolaikinės muzikos akordeonui. Žiūrovai atsidėkojo gausiais aplodismentais, salėje buvo jaučiama pakili atmosfera. Akordeonų orkestras ,,Ad libitum‘‘ yra mylimas klausytojų, jų koncertai visada laukiami ir vertinami.
Į koncertą susirinko apie 150 žiūrovų, tarp kurių buvo Rudaminos seniūnas Juzef Šatkevič , Vilniaus rajono savivaldybės tarybos narė Miroslava Klim, bei Vilniaus rajono savivaldybės administracijos kultūros, sporto ir turizmo skyriaus vedėja Lilija Andruškevič, Rudaminos lopšelio-darželio direktorė Irena Bylinska bei Rudaminos ir aplinkinių kaimų gyventojai.
Linkime orkestrui ,,Ad libitum‘‘ ir toliau garsinti Rudamina ir Vilniaus rajoną Lietuvoje ir už jos ribų.