Mūsų mokinių plenero darbų parodos „Vilniaus regiono dvarai“ kelionė po Vakarų Lietuvą 2023 m.

2020 metais, mūsų mokyklos IV-VI klasių mokiniai dalyvavo vasaros dailės kūrybinėje stovykloje – tapybos plenere. Jaunieji pleneristai nutapė Houvalto dvarą Maišiagaloje, Kairėnų dvarą Vilniaus universiteto botanikos sode, Tiškevičiaus rūmus Užutrakyje.
Mokinius paruošė dailės mokytoja metodininkė Ivona Dakinevič ir buvęs Rudaminos meno mokyklos dailės vyresnysis mokytojas Aleksandr Subotkevič.
Norime pasidžiaugti, kad ši graži mūsų mokinių darbų paroda per tą laikotarpį sulaukė kelių institucijų susidomėjimą ir buvo eksponuojama keliose švietimo įstaigose ir bibliotekose.
Tai yra:
Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka;
Šalčininkų rajono savivaldybės viešoji biblioteka;
Trakų rajono savivaldybės viešoji biblioteka;
Trakų rajono savivaldybės viešoji biblioteka, Onuškio filialas ir Senųjų Trakų filialas;
Vilniaus rajono Juodšilių Šv. Uršulės Leduchovskos gimnazija;
Vilniaus rajono Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija.

Džiaugiames, kad daugelis Vakarų Lietuvos žmonių galėjo pamatyti šią parodą ir galiausiai jį grįžo pas mus, į Rudaminos meno mokyklą.

Maloniai kviečiame apžiūrėti parodą I aukšto
fojė.
Dėkojame visiems už kvietimus ir už šių paveikslų saugias keliones. Tikimes tolimesnio bendradarbiavimo su Lietuvos švietimo ir kultūros įstaigomis.

Dailės mokytoja metodininkė Ivona Dakinevič