„Geriausias Vilniaus rajono savivaldybės mokyklų mokinys“ apdovanojimai 2023 m.

Š. m. rugsėjo 22 d., Vilniaus r. Rudaminos meno mokykloje vyko iškilmingi „Geriausio Vilniaus rajono savivaldybės mokyklų mokinio 2023“ apdovanojimai.Didžiuojamės ir sveikiname mūsų mokyklos mokinius:Pavel Oščepkov (smuiko dalykas) mokytoja Svetlana Mikelskaitė, koncertmeisterė Milena Uscilienė;Karolis Čėsna (gitaros dalykas) mokytojas Sigitas Rubis;Ainė Ažukaitė (fleitos dalykas) mokytoja Agnietė Ivanauskaitė;Deivid Jankovski, (fortepijono dalykas), Karolina Skurat (fortepijono dalykas) mokytoja Rasa Šimkienė;David Jurevič (fortepijono dalykas) mokytoja Jolanta Grabštunovičienė;Karolina Lobanova (fortepijono dalykas) mokytoja Ivona Chodorovič ;Dominykas Adamavičius (akordeono dalykas) , Alan Butrimovičius (akordeono dalykas) mokytoja Sigita Rozova;Eva Vasilieva (akordeono dalykas) mokytojas Bogdan Voicinovič;Akordeonistų orkestras „Ad libitum” vadovas Bogdan Voicinovič; Gabija Balsytė (dailė) mokytoja Ivona Dakinevič;Greta Dimbelytė (dailė), Izabelė Kovzan (dailės) mokytoja Teresa Lukaševič.

Nuotraukos: VRSA
Daugiau apie renginį :