Vasaros stovykla „Garsų mozaika“ 2023 m.

VASAROS STOVYKLA „GARSŲ MOZAIKA“ BEI DAILĖS VASAROS PRAKTIKA RUDAMINOS MENO MOKYKLOJE
2023 m. birželio 2-9 dienomis Rudaminos meno mokykloje vyko mokinių vasaros stovykla. Tai puiki galimybė pailsėti nuo mokyklos ir aktyviai bei kūrybingai praleisti laisvalaikį su bendraamžiais. Tai laikas, kai galima sutikti naujų draugų, su jais pabūti ar pasimatyti su seniai matytais draugais. Stovyklos dalyviai turėjo galimybę kartu su draugais ir mokytojais kartu padainuoti, pašokti ir tiesiog smagiai praleisti laiką.Stovyklos programa buvo labai turininga. Kiekvieną dieną dalyviai truputį repetavo, tobulino ansamblinio dainavimo įgūdžius, o paskui turėjo vis naujų iššūkių: kino popietę, žygį, sporto dieną, pikniko, šokių ir žaidimų dieną.Dailės IV – VI klasių mokiniai turėjo vasaros praktika, kurioje būvo puiki proga pasigrožėti nuostabiais Rudaminos apilinkės peizažais ir juos nutapyti.Stovyklą bei vasaros praktiką vainikavo nuotaikingas ir linksmas susitikimas-koncertas. Vaikai ir jaunimas su savo draugais ir mokytojais bei dailės klasės mokiniais dainavo, šoko kartu, vieni kitus labai palaikė, garsiai plojo.
Dėkojame dalyviams bei mokytojams už dalyvavimą ir linkime visiems šiltos ir linksmos vasaros!

Stovyklos vadovė Ivona Chodorovič

Daugiau stovyklos akimirkų: