Respublikinis jaunųjų pianistų, fortepijoninių ir kamerinių ansamblių festivalis „Muzikos žaismas“ 2023 m.

Š. m. kovo 30 dieną Rudaminos meno mokyklos fortepijono metodinės grupės pirmos klasės mokinė Jolanta Blaževič, antrokas Kamil Faustyn Golubovski, mokinių mamytės ir mokytojos Rasa Šimkienė bei Jolanta Grabštunovičienė lankėsi Trakų r. Rūdiškių muzikos mokykloje, kur vyko respublikinis jaunųjų pianistų, fortepijoninių ir kamerinių ansamblių festivalis „Muzikos žaismas“.Šiame festivalyje lankėmės pirmą sykį. Skambėjo solistų pasirodymai, fortepijoniniai ansambliai bei įvairūs ansambliai su fortepijono pritarimu. Šauniai pasirodė ir mūsų mokyklos solistai.Festivalis vyko puikioje salėje, gerai nuteikė šilta ir draugiška aplinka, pakili nuotaika, skambėjo įdomus ir įvairus dalyvių repertuaras. Festivalio dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais iratminimo dovanėlėmis. Po dalyvių pasirodymų, renginio organizatoriai visus pakvietė prie vaišių stalo. Mokytojai taip pat neliko be dėmesio – gavo padėkos raštus, buvo pakviesti pabendrauti, bei pasivaišinti. Smagu buvo pasimatyti su festivalio organizatoriais, kolegomis iš kitų mokyklų, pasidalinti įspūdžiais.Ačiū festivalio organizatoriams, šaunus renginys, dalyvavome pirmą kartą, bet tikrai nepaskutinį. Kupini geros nuotaikos ir gražių įspūdžių grįžome į namus.

Vilniaus r. Rudaminos meno mokyklos fortepijono mokytoja metodininkė Rasa Šimkienė