VILNIAUS REGIONO MENO MOKYKLŲ MOKINIŲ DAILĖS DARBŲ KONKURSO „VILNIAUS PORTRETAS“ NUGALĖTOJAI

Lietuvos Respublikos Seimas 2023-uosius yra paskelbęs Lietuvos sostinės Vilniaus ir Gedimino laiškų metais. Šiais metais visa Lietuva švenčia Vilniaus solidų, 700 metų jubiliejų.Ta proga, 2023 m. sausio mėnesį, Rudaminos meno mokyklos dailės metodinės grupės mokytojai suorganizavo Vilniaus regiono meno mokyklų mokinių dailės darbų konkursą „Vilniaus portretas“.
Konkurso tikslas buvo – supažindinti mokinius su Vilniaus istoriją ir kultūra; konkurso uždaviniai – padėti atsiskleisti mokinių meniniams gebėjimams; skatinti mokinius pasidomėti Vilniaus istorija; paskatinti mokinius Vilniaus miestą pavaizduoti neįprastu, originaliu būdu; ugdyti kūrybiškumą; skatinti meno mokyklų bendradarbiavimą.
Konkurse dalyvavo 82 mokiniai iš Pagirių, Šalčininkų, Trakų ir Rudaminos meno mokyklų.
Kovo 27 d., direktoriaus sudaryta komisija vertino mokinių konkursui sukurtus tapybos piešinius. Vertinimo komisija, vertindama mokinių piešinius, skyrė pirmąją, antrąją irtrečiąją vietas pagal amžiaus grupes: 9 – 10 m.; 11 – 12 m.; 13 m. ir vyresni.

Vertinimo komisijaos nariai
:Helena Strela Vilniaus r. Rudaminos F. Ruščico gimnazijos istorijos, lenkų kalbos mokytoja metodininkė;
Ivona Dakinevič Vilniaus r. Rudaminos meno mokyklos dailės mokytoja metodininkė;
Aleksandr Subotkevič Vilniaus r. Rudaminos meno mokyklos dailės vyresnysis mokytojas;
Teresa Lukaševič Vilniaus r. Rudaminos meno mokyklos dailės mokytoja;
Renata Utovka Vilniaus r. Rudaminos meno mokyklos dailės mokytoja.

Visi mokiniai įdėjo daug pastangų besiruošiant konkursui. Sukūrė nuostabius meno kūrinius. Piešiniuose vaizdavo Vilniaus miesto architektūrą, gamtą, tradicijas nuo XIV a. iki mūsų dienų, tapė Lietuvos didžiuosius kunigaikščius bei Vilniaus kultūrinį gyvenimą…
Nuoširdžiai sveikiname nugalėtojus, visus konkurse dalyvavusius mokinius bei juos paruošusius mokytojus!
Balandžio 3 d. vyks konkurso parodos atidarymo ir nugalėtojų apdovanojimų šventė Rudaminos meno mokykloje.

Rudaminos meno mokyklos dailės mokytoja metodininkėIvona Dakinevič

Daugiau konkurso akimirkų mūsų Facebook paskyroje: