KOVO 11-OSIOS MINĖJIMAS RUDAMINOS MENO MOKYKLOJE

„Taip gražiai skambėjo žodžiailaukas, kelias, pieva ,upė,taip gražiai iš jų išaugovienas žodis – Lietuva.“
J. Marcinkevičius

Pavasaris šiais metais sunkiai veržiasi pro ilgos ir šaltos žiemos gniaužtus, padovanodamas Lietuvai nuotaikingas šventes.Viena pati ryškiausia šventė, tai Lietuvos valstybės atkūrimo diena – kovo 11-oji, kurios tradicinis minėjimas Rudaminos meno mokykloje vyko mokinių nuoširdaus muzikavimo atmosferoje. Koncerte dalyvavo jaunučių choras (vadovės Tatjana Kinderevičienė ir Elžbieta Ivanauskienė, koncertmeisterė Jelena Ščerbakova) ir jaunių choras (vadovė Genovaitė Kumpienė, koncertmeisterė Daiva Macijauskaitė – Raibienė) bei akordeonistų orkestras „Ad libitum“ (vadovas Bogdan Voicinovič). Klausytojus maloniai nuteikė chorų atliekamos dainos, pakiliai ir nuotaikingai liejosi akordeonistų orkestro muzika. Rudaminos meno mokyklą puošia dailės pradinio ir pagrindinio ugdymo mokinių piešinių paroda skirta Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai ( mokytojai Ivona Dakinevič, Renata Utovka, Aleksandr Subotkevič, Teresa Lukaševič).Šilti klausytojų aplodismentai įpareigoja rengtis naujiems koncertams, festivaliams, konkursams, dėl kurių verta mokytis, dirbti, kurti ir gyventi, suteikiant daug gerų emocijų, vilčių ir pasitikėjimo.