Akordeono dalyko konkursas – festivalis „Rudens kaskados“ 2022 m.

Š. m. spalio 26 d. vyko, akordeono dalyko metodinės grupės organizuotas, festivalis – konkursas ,,Rudens kaskados“.  Tradiciniu tapęs renginys šiais metais skirtas mūsų mokyklos 2 – 7 klasių mokiniams. Labai džiugu, kad pasiruošė ir dalyvavo visi mokiniai. Konkurso tikslas paskatinti moksleivius lavinti grojimo techniką, motyvuoti juos uoliau groti etiudus, technines pjeses. Pasirodymo metu salėje jautėsi džiugi atmosfera, mokiniai palaikė vieni kitus šiltais aplodismentais. Smagu, kad konkursą stebėjo ir pirmos klasės mokiniai, kurie ateityje dalyvaus šiame renginyje.

Pasibaigus konkursinei daliai koncertavo Lietuvos muzikos ir teatro akademijos studentai. Vienas iš jų, Konrad Dovgerd, buvęs mūsų mokyklos mokinys, o kitas, Edvin Cilindz,  dirba mūsų mokykloje akordeono dalyko mokytoju.

Visi mokiniai buvo apdovanoti Padėkos raštais su individualia nominacija ir saldžia dovanėle.
Tarp Pradinio ugdymo mokinių geriausiai pagrojo ir Diplomą  už sėkmingą pasirodymą gavo:

Joanna Nito (mokytojas E. Cilindz).

Tarp Pagrindinio ugdymo mokinių geriausiai pagrojo ir Diplomą  už sėkmingą pasirodymą gavo:

Dominykas Adamavičius (mokytoja S. Rozova).

Sveikiname visus dalyvavusius mokinius ir jų mokytojus! Mokiniams linkime sveikų ir gražių  rudens atostogų.

Straipsnį parašė:
Akordeono mokytojas metodininkas Bogdan Voicinovič