Akordeonistų orkestro koncertinė išvyka į Vokietiją 2022 m.

Šie mokslo metai prasidėjo su trenksmu!
Š. m. spalio 5-10 dienomis Vilniaus r. Rudaminos akordeonistų orkestras (meno vadovas ir dirigentas B. Voicinovič) išvyko į gastroles Vokietijoje. Jau stipriai ūgtelėjęs orkestras sutilpo į tris autobusiukus ir spalio 5 d. pajudėjo iš Rudaminos meno mokyklos Vokietijos link. Sekančią dieną atvyko į Vokietijos Heide miestą, kur buvo apgyvendinti Jugendherberger jaunimo centre. Likusią dienos dalį galėjo atsigauti po ilgos kelionės ir sukaupti jėgas ateinančioms dienoms. Spalio 7 d. ryte orkestras turėjo pirmą koncertą. Jis vyko miesto vidurinėje mokykloje, esančioje netoli Heide miesto. Koncertas pavyko puikiai, publika liko sužavėta ir iškvietė muzikantus “bis’ui” ( pakartojimui). Po pietų visi išvažiavo į ekskursiją po Hamburg bei Busum miestus. Aplankė senamiestį, pasidžiaugė jūra – įspūdžių visiems tikrai netrūko. Spalio 8 d. buvo suplanuota visos dienos kelionė į Lubeck miestą, kuris taip pat visiems labai patiko. Aplankė miesto senamiestį bei Hanse muziejų. Paskutinės dienos rytą atsipūtę nuo įspūdžių, muzikantai pradėjo ruoštis vakarui. Po pietų laukė repeticija prieš dar vieną koncertą. Šį kartą Heide miesto teatro didžiojoje salėje. Pirmoje koncerto dalyje grojo Heide miesto muzikos mokyklos mokiniai, o antroje dalyje suskambėjo akordeonų orkestro muzikantai. Visą valandą trukusi dalis nepaliko abejingų – publika plojo atsistojus ir vėl išsikvietė akordeonistus “bis’ui”. Po koncerto laukė iškilminga vakarienė ir kelionė namo su daug gerų įspūdžių.

Vilniaus r. Rudaminos meno mokyklos akordeono mokytojas metodininkas Bogdan Voicinovič