I – ojo Vilniaus r. dailės mokytojų plenero “LAIMINGI, NES KŪRYBINGI” parodos atidarymas

Tarptautinės mokytojų dienos proga, saulėtą, šiltą spalio 3 dieną, įvyko I-ojo Vilniaus rajono dailės mokytojų plenero “Laimingi, nes kūrybingi” darbų parodos atidarymas. Renginys vyko Vilniaus r. Vladislavo Sirokomlės muziejuje Bareikiškėse, kur ir vyko pleneras birželio mėnesį.

Sveikinimo žodį tarė  Vilniaus r. dailės mokytojų metodinio būrelio pirmininkė Svetlana Voytkevich. Penki meniškų sielų mokytojai: Rudaminos meno mokyklos dailės mokytoja Renata Utovka, dailės vyresnysis mokytojas Aleksander Subotkevič ir dailės vyresnioji mokytoja Ivona Dakinevič; Nemėžio Šv. Rapalo Kalinausko gimnazijos dailės mokytoja metodininkė Svetlana Voytkevich; Pagirių meno mokyklos dailės mokytojas Pavel Bota pristatė sukurtus tapybos paveikslus.

Gerbiami renginio svečiai turėjo progą išgirsti nuostabias akordeono melodijas, kurias pagrojo Rudaminos meno mokyklos išplėstinio ugdymo II klasės mokinys Kristupas Simanavičius. Mokinį paruošė vyresnioji akordeono mokytoja Sigita Rozova. Muzikiniai kūriniai suteikė renginiui dar daugiau spalvų, pozityvios nuotaikos ir meniškos atmosferos. Džiaugiames dailės ir muzikos skyrių draugišku bendradarbiavimu.

Rudaminos meno mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui, fortepijono vyresnioji mokytoja Ivona Chodorovič, plenero organizatoriams ir dalyviams įteikė padėkos raštus ir atminimo dovaneles nuo Rudaminos meno mokyklos direktoriaus Jurijaus Krupičevič. Džiaugiamės mokyklos administracijos palaikymu ir įvertinimu.

Sveikinimo žodį taip pat tarė garbinga viešnia, Lietuvos lenkų kūrybinės sąjungos “Elipsa” pirmininkė Danuta Lipska.

Šiltą, malonią popietę, renginio dalyviai užbaigė bendraudami prie kavos puodelio ir skanėstų, apžiūrinėjant ekspoziciją jaukiame muziejuje.

Nuoširdžiai dėkojame Vladislavo Sirokomlės muziejaus vadovei Helenai Bakulo už šiltą priėmimą plenero ir parodos atidarymo metu muziejuje.

Paroda bus eksponuojama iki 2021 m. gruodžio mėnesio. Maloniai kviečiame apsilankyti.

Plenero organizatoriai visus Vilniaus r. dailės mokytojus kvies į II-ąjį plenerą „Laimingi, nes kūrybingi” 2022 m. birželio mėnesį.

Daugiau renginio akimirkų : https://www.facebook.com/media/set/?vanity=meno.rudamina&set=a.4418599414895453

Rudaminos meno mokyklos
dailės vyresnioji mokytoja Ivona Dakinevič