Sveikiname mūsų jaunių chorą

Rudaminos meno mokyklos jaunių choras buvo pakviestas dalyvauti moksleivių chorų festivalyje – konkurse ,,Mūsų dainose“ kuris vyko lapkričio 12 d. Vievio gimnazijos salėje. Šis renginys vyksta jau 10 -tą kartą ir yra skirtas žymiai to krašto chorų vadovei Aldonai Pulauskienei atminti. Šį renginį remia jos sūnus Dainius Pulauskas, žymus džiazo muzikantas, pianistas.

Į renginį atvyko 13 moksleivių chorų iš įvairių respublikos kampelių: Vilniaus, Vilniaus raj., Kaišiadorių, Zarasų, Varėnos , Elektrėnų. Mūsų mokyklos choras konkurse buvo įvertintas trečia vieta bei apdovanotas suvenyrais. Chorai varžėsi atlikdami po tris kūrinius, bei finale dainavo tris dainas – visi bendrai. Ypač džiaugsmingai praskambėjo finalinė D. Zvonkaus daina ,,Mes čia‘, kurią dirigavo Rudaminos meno mokyklos choro vadovė Genovaitė Kumpienė.

Po konkurso visi kolektyvai koncertavo Elektrėnų savivaldybės kaimiškose bendruomenėse. Mūsų mokyklos choras koncertavo Kariotiškių seniūnijos bendruomenės kultūros namuose. Koncertas buvo sutiktas labai šiltai ir pakviestas koncertuoti sekančiuose renginiuose.

Choro ir teorijos mokytoja metodininkė Genovaitė Kumpienė