Iškilmingas tapybos plenero darbų parodos atidarymas

2016 m. rugsėjo 10 dieną, Rudaminos daugiafunkciniame kultūros centre įvyko iškilmingas tapybos plenero darbų parodos atidarymas. 2010 m, 2011 m., 2014 metais Rudaminos meno mokyklos dailės klasių mokiniai kartu su vyr. dailės mokytoja Ivona Dakinevič dalyvavo tarptautiniame projekte, tapybos plenere – „Gyvenk aistringai“, Ščytno ir Spychovo miestuose. Dalis šių nutapytų jaunųjų dailininkų paveikslų sudarė gražią ekspoziciją, į kurios atidarymą buvo atvažiavę garbingi svečiai iš Vilniaus rajono, bei patys projekto organizatoriai – delegacija iš Lenkijos. Dalis plenero parodos yra išeksponuota taip pat ir Rudaminos meno mokykloje, Vilniaus krašto etnografiniame muziejuje Nemenčinėje. Po parodos atidarymo, tikimės tolimesnio ryšio palaikymo bei bendradarbiavimo.

Rudaminos meno mokyklos

dailės mokytoja Ivona Dakinevič