Kovo 11-osios minėjimas bei Vilniaus r. Rudaminos meno mokyklos teorijos ir choro metodinės grupės, Jaunių, Jaunučių bei vokalinių ansamblių koncertas, skirtas mokyklos 20-mečiui 2024

Daug svarbių datų turi mūsų valstybė. Viena iš jų Kovo 11-oji – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena.2024 m. kovo 8 d. Vilniaus r. Rudaminos meno mokyklos salėje vyko Kovo 11-osios – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimas bei jaunių ir jaunučių chorų ir vokalinių ansamblių koncertas, skirtas mokyklos 20-čiui. Renginys šiai datai paminėti mokykloje prasidėjo skambant Lietuvos Respublikos himnui. Koncerto dalyviai sveikino su švente dainomis bei eilėraščiais apie Tėvynę. Klausytojai susipažino su jaunučių, jaunių bei vokalinio ansamblio gyvavimo istorija. Šventinio koncerto metu pasirodė ir padovanojo muzikinius sveikinimus mūsų mokyklą jau baigę mokiniai. Konrad Dovgerd (akordeonas), Gabriela Ždanovičiūtė (vokalas) ir David Jurevič (fortepijonas). Mokyklos direktorius Jurij Krupičevič tarė sveikinimo ir padėkos žodžius bei įteikė teorijos ir choro metodinės grupės mokytojams bei koncertmeisterėms padėkos raštus. Renginio pabaigoje, skambant liaudies muzikai, renginio vedėja pasidalijo su visais dalyviais ir klausytojais namine duona bei šakočiu. Dėkojame teorijos ir choro metodinės grupės mokytojoms Genovaitei Kumpienei, Tatjanai Kinderevičienei ir Elžbietai Ivanauskienei už koncerto organizavimą bei kolektyvų paruošimą.

Daugiau išvykos akimirkų: