I pusmečio ankstyvojo meninio ugdymo ir pradinio ugdymo mokinių darbų peržiūra – atsiskaitymas 2023 m.

2023 m. gruodžio 11 ir 18 d., įvyko dailės ankstyvojo meninio ugdymo ir pradinio ugdymo mokinių I pusmečio darbų peržiūra – paroda. Komisija vertino AMU, Ia,b, II,III klasės mokinių darbus. Parodoje išeksponuoti mokinių sukurti piešimo, tapybos, kompozicijos dalykų kūrybiniai darbai. Per I-ąjį pusmetį mokiniai susipažino ir išmoko daug įvairių dailės technikų. Sukūrė grafinės, spalvinės ir erdvinės raiškos meno kūrinius.
Mokinius peržiūrai paruošė dailės mokytojos:
Ankstyvojo meninio ugdymo – O. Kania,
I a kl. (piešimas, tapyba, kompozicija) – I. Dakinevič,
I b kl. (piešimas, tapyba) – T. Lukaševič,
I b, II, III kl. (kompozicija) – I. Dakinevič,
II, III kl. (piešimas, tapyba) – O. Kania,
Dėkojame mūsų mokinių tėveliams už bendradarbiavimą, už pagalbą eksponuojantvaikų darbus. Džiaugiamės mūsų jaunųjų dailininkų meno kūrinių spalvinga paroda, kurią kviečiame aplankyti iki sausio 8 d.

Dailės mokytoja metodininkė Ivona Dakinevič
Nuotraukos: Teresa Lukaševič ir Ivona Dakinevič

Daugiau nuotraukų ir mokyklos veiklos akimirkų galite pamatyti mūsų Facebook paskyroje: