Žiemos šventinė mokyklos puošimo akcija 2023 m.

Besiruošian Šv. Mikalojaus dienai, gruodžio 4 d. mūsų mokykloje, dailės skyriuje pirmą kartą vyko netradicinė diena – žiemos šventinė mokyklos puošimo akcija. III, IVa, IVb, V klasės mokiniai kartu su dailės mokytoja Teresa Lukaševič, vyresniąja dailės mokytoja Olga Kania, dailės mokytoja metodininke Svetlana Voytkevich, dailės mokytoja metodininke Ivona Dakinevič ruošė mokyklos langų papuošimus bei erdvinius kalėdinius žaisliukus. Pasipuošę Kalėdinėmis kepurėmis, mūsų mokiniai kruopščiai ir kantriai piešė, matavo, karpė, klijavo puošybos elementus. Prie akcijos taip pat prisidėjo ir mūsų mokinių tėveliai, kurie noriai ir aktyviai įsiliejo į kūrybinį procesą. Akcijos idėjos autorė – Teresa Lukaševič. Kūrybines dirbtuves puošė Kalėdinis muzikinis fonas, kurį paruošė mokyklos direktorius Jurij Krupičevič. Akcijos pabaigą vainikavo linksma mokinių ir mokytojų fotosesija išpuoštos mokyklos interjero fone.Rezultate mokykla papuošta šventiniam laikotarpiui, mokiniai susidraugavo su kitų klasių mokiniais, pozityviai, kūrybingai ir draugiškai praleido laiką su mokytojais ir tėveliais.

Dailės mokytoja metodininkė Ivona Dakinevič

Nuotraukos: