VILNIAUS REGIONO MENO MOKYKLŲ MOKINIŲ DAILĖS DARBŲ KONKURSO „VILNIAUS PORTRETAS“ PARODOS ATIDARYMAS IR NUGALĖTOJŲ APDOVANOJIMAI 2023 m.

2023 m. balandžio 3 d., Rudaminos meno mokykloje  įvyko Vilniaus regiono meno mokyklų mokinių dailės darbų konkurso „Vilniaus portretas” parodos atidarymo ir nugalėtojų apdovanojimų šventė.

Muzikiniais sveikinimais renginį papuošė Rudaminos meno mokyklos mokiniai.
Karina Blažukaitė, IV klasės mokinė (fleita).
Mokytoja Agnietė Ivanauskaitė, koncertmeisterė Milena Uscilienė.
Fortepijoninis duetas – IV klasės mokinės: Iveta Žigel ir Emilija Marija Baranovska. Mokytoja Rita Pušinskienė.
Dominykas Adamavičius, VI klasės mokinys (akordeonas). Mokytoja Sigita Rozova.
Sveikinimo žodį tarė Rudaminos meno mokyklos direktorius Jurij Krupičevič, pažymėdamas, kad Pagirių, Trakų, Šalčininkų ir Rudaminos meno mokyklų mokiniai, dalyvaudami konkurse, paliko gražų ir svarbų pėdsaką Vilniaus istorijoje.

Konkurso nugalėtojai, atvykę su tėveliais ir mokytojais, buvo apdovanoti diplomais ir atminimo dovanomis. Po apdovanojimų, visi svečiai apžiūrinėjo gražią mokinių darbų parodą, kurią planuojama eksponuoti ir įvairiose Vilniaus r. švietimo ir kultūros įstaigose.
Sveikiname nugalėtojus bei visus konkurse dalyvavusius mokinius ir juos paruošusius mokytojus. Dėkojame mūsų mokyklos mokiniams ir mokytojams už muzikinius sveikinimus.
Tikimės tolimesnio draugiško bendradarbiavimo su meno mokyklų mokytojais.

Linkime sėkmės visiems ateityje!

Vilniaus r. Rudaminos meno mokyklos
dailės  mokytoja metodininkė  Ivona Dakinevič

Daugiau renginio akimirkų :