Rudaminos meno mokyklos jaunių choro sėkmė!

Vievio kultūros centras keturioliktą kartą suorganizavo moksleivių chorų festivalį – konkursą ,, Mūsų dainose“, kuris įvyko gegužės 21 d. 500 metų sukaktį švenčiančiame Vievyje – Lietuvos mažojoje kultūros sostinėje 2022 m.Pagrindinis chorų festivalio tikslas – Lietuvos dainų švenčių tradicijų puoselėjimas, moksleivių chorinės veiklos populiarinimas.Kiekvienas kolektyvas turėjo dalyvauti konkurse atlikdami tris laisvai pasirinktas dainas.Mūsų mokyklos jaunių choras atliko L.Kairytės aranžuotą liet. l. dainą ,, Oi tu strazde“,V. Miškinio ,,Alksnio ugnelė“, L.Vilkončiaus ,, Dėl tos dainos“. Už meninį atlikimo lygį jaunių chorui ( vadovė G.Kumpienė) buvo skirta I vieta. Koncertmeisterei R. Pušinskienei skirta geriausio konkurso koncertmeisterio nominacija.Po konkurso choras koncertavo Kaišiadorių raj. Žiežmarių kultūros centro Pakertų skyriuje ir žiūrovų buvo labai šiltai sutiktas.Bendras visų dalyvavusių chorų festivalis įvyko Vievio gimnazijos salėje, kur dalyvavo net 18 chorų iš įvairių Lietuvos kampelių, buvo atvykęs moksleivių choras iš Punsko.Festivalyje kiekvienas kolektyvas padainavo po vieną dainą, o finale skambėjo visų kolektyvų bendrai atliekamos dainos : G. Kuprevičiaus ,,Skriski, skriski Lietuvėlėn“ ir liet. l. daina aranžuota A. Kulikausko ,,Giedu dainelę“.Po tokios turiningos dienos grįžome laimingi ir pilni įspūdžių!

Solfedžio ir teorijos mokytoja metodininkė
Genovaitė Kumpienė