NUOTAIKINGAS VASAROS PLENERAS 2021

Šitie mokslo metai viso pasaulio mokiniams ir mokytojams buvo labai neįprasti ir nelengvūs. Mokymasis nuotoliniu būdu vyko pusę metų. Visi buvome ištroškę gyvo bendravimo, gamtos, vasaros, saulės, kūrybos gryname ore.

Birželio 3 – 8d. vyko kasmetinė IV, V, VI klasės mokinių vasaros praktika – pleneras – kūrybinė stovykla gamtoje. Mokiniai, kartu su dailės mokytojais – Ivona Dakinevič, Renata Utovka, Aleksandru Subotkevič vyko tapyti Vilniaus r. Petešos kaimo peizažus, Trakų pilį, tapė ir piešė mūsų mokyklos kiemelyje… Jaunieji dailininkai nutapė nuostabius paveikslus, perteikiant šiltų, saulėtų dienų nuotaikas. Taip pat kūrybingai panaudojo per nuotolinį mokymąsi įgytas žinias neformalioje aplinkoje.

Vilniaus r. savivaldybė finansavo mokinių vasaros praktiką. Projekto dėka, mokykla aprūpino mokinius dailės priemonėmis – drobėmis, akriliniais dažais… Plenero dalyviai važinėjo su išnuomotu autobusu į suplanuotas vietoves.

Vasaros praktikos uždaryme, jaunieji pleneristai pristatė savo puikius paveikslus. Nuoširdžiai džiaugiamės prasmingai ir turiningai praleistu vasaros praktikos laiku ir mokinių pasiekimais tapyboje.

Plenero paveikslai bus eksponuojami naujose Rudaminos meno mokyklos patalpose, bei kitose Vilniaus regiono institucijose.

Jauniems menininkams ir mokytojams linkime gražios vasaros, gero poilsio, daug nuostabių, įkvepiančių akimirkų ir įspūdžių!

Daugiau stovyklos akimirkų žiūrėkite mūsų Facebook paskyroje:

Vilniaus r. Rudaminos meno mokyklos dailės metodinės grupės pirmininkė
dailės vyresnioji mokytoja Ivona Dakinevič