Sveikiname festivalio-konkurso „Laisvė – tai kūrybos pradas“ laureatus bei dalyvius!

Šių metu vasario mėn. Širvintų meno mokykla organizavo festivalį – konkursą ,,Laisvė – tai kūrybos pradas” kuriame dalyvavo Vilniaus r. Rudaminos meno mokyklos mokiniai.
Šis festivalis – konkursas buvo skirtas rašytojo, diplomato Igno Šeiniaus kūrybinei veiklai, prasidėjusios Širvintų rajone, Šeiniūnų kaime, tęsėsi Švedijoje. Ignas Šeinius dirbo tam, kad populiarintų Lietuvos vardą. Konkursas – festivalis, skirtas paminėti dvi Lietuvai svarbias datas Vasario 16 ir Kovo 11, primena- esame laisvi dėka asmenybių, pasišventusių garsinti Lietuvos vardą pasaulyje. Konkurso-festivalio dalyviai, atlikdami lietuvių autorių bei lietuvių liaudies muzikos kūrinius, išreikšdami kūrinio temas savo piešiniuose, skatina geriau pažinti savo šalies ir tautos kūrybos lobyną bei jį populiarinti.

Sveikiname festivalio – konkurso laureatus
Pavelą Oščepkovą (smuikas) ir Sylvią Bogumilo (dailė)!
Bei jų mokytojas Svetlaną Mikelskaitę ir Ivoną Dakinevič

Sveikiname Kariną Blažukaitę (fleita) ir Gabiją Balsytę (dailė) gavus nominaciją už muzikos ir dailės kūrinių dermę!
Jų mokytojai Raimondas Jončas ir Ivana Dakinevič

Ir dėkojame Marikai Utovka (fleita) ir Soniai Abdurachmanovai (dailė) bei jų mokytojoms Agnietei Ivanauskaitei ir Ivonai Dakinevič už dalyvavimą !