Nacionalinio mokinių meninės kūrybos darbų konkurso „KELIONĖ LAIKU – ATGIMUSI VILNIAUS ISTORIJA“ laureatų apdovanojimų šventę 2020

Rugsėjo 11 d., dailės mokytoja Ivona Dakinevič, kartu su II klasės mokine Gabija Balsyte  vyko į nacionalinio mokinių meninės kūrybos darbų konkurso „KELIONĖ LAIKU – ATGIMUSI VILNIAUS ISTORIJA“, laureatų apdovanojimų šventę ir konkurso geriausių darbų parodos atidarymą, kuri vyko Lietuvos nacionalinėje UNESCO komisijos galerijoje.
Konkurse dalyvavo 484 mokiniai iš visos Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų, formalųjį ugdymą papildančių bei neformaliojo švietimo istaigų. Parodoje buvo eksponuojami 60 geriausių darbų.
Po apdovanojimų, Vilniaus pilių valstybinio kultūrinio rezervato direkcija, renginio dalyviams padovanojo ekskursiją „Vilniaus pilių istorijos pėdsakais“. Pusdienis buvo praleistas labai turiningai, kultūringai ir įdomiai. Sveikiname Gabiją!