Nacionalinis dailės konkursas 2020

RMM MOKINĖ NACIONALINIO DAILĖS KONKURSO NUGALĖTOJA 2019 m. gruodžio mėnesį, Rudaminos meno mokyklos mokinės – Gabija Balsytė II kl., Elzė Jaskevičiūtė V kl., Ariana Dovidovič V kl. (vyresn. dailės mokytoja Ivona Dakinevič) dalyvavo Nacionaliniame mokinių meninės kūrybos darbų konkurse „KELIONĖ LAIKU – ATGIMUSI VILNIAUS ISTORIJA“, skirtame UNESCO pasaulio paveldo Lietuvoje metams. Nacionalinį dailės konkursą organizavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, Valstybinė kultūros paveldo komisija ir Dailės mokytojų asociacija. Konkurso tikslas buvo dailės kalba išreikšti savo santykį su istorine praeitimi. Konkurse dalyvavo 484 mokiniai iš visos Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų, formalųjį ugdymą papildančių bei neformaliojo švietimo istaigų. Norime pasidžiaugti tuo, kad II kl. mokinė Gabija Balsytė yra konkurso laureatė. Nugalėtojos piešinio pavadinimas „Gražiausias sostinės tortas“. Nuoširdžiai sveikiname Gabiją! Gegužės mėnesį vyksime į LR Seimą, į parodos atidarymo šventę.
Vilniaus r. Rudaminos meno mokyklos dailės metodinės grupės pirmininkė Vyresnioji dailės mokytoja Ivona Dakinevič