Sėkmingas pasirodymas konkurse „Naujene Wind 2019″Latvijoje

Paskutinę žiemos dieną, vasario 28-ąją, keturi mūsų mokyklos mokiniai, lydimi mokytojų Sauliaus Balsio ir Agnietės Ivanauskaitės bei koncertmeisterės Jelenos Ščerbakovos išsiruošė į Latvijos miestą Daugpilį. Kelionės tikslas – dalyvavimas III-ajame tarptautiniame jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais instrumentais konkurse „Naujene Wind 2019“. Konkursas, kaip ir ankstesniais metais, pasižymėjo dalyvių gausa: pademonstruoti savo talentą jaunieji pūtikai suvažiavo iš Latvijos, Lietuvos, Estijos, Rusijos, Lenkijos ir Baltarusijos. Dvi dienas dvejose salėse  komisija nuo ryto iki vakaro išklausė daug puikiai atliekamos muzikos. Rudaminiečiams pasirodymas buvo sėkmingas – visi keturi tapo laureatais. Marika Utovka (fleita), Justina Jurgelevič (fleita) ir Kristupas Petraitis (klarnetas) pelnė III-ąją vietą, o Emil Tunevič (klarnetas) – II-ąją vietą. Džiaugiamės gražiais mokinių pasiekimais ir linkime toliau tęsti muzikinę kelionę!