Ir vėl apdovanoti dailės klasės mokiniai!

Gegužės mėnesį, Rudaminos meno mokyklos dailės klasės mokiniai dalyvavo piešinių konkurse „Rudamina – tai mano gimtasis kraštas“, kurį organizavo Rudaminos daugiafunkcinis kultūros centras ir konkurso partneriai – Rudaminos seniūnija. Konkurse dalyvavo 57 mokiniai. Mėgstantys kurti vaikai sukūrė daug nuostabių kūrybinių darbų. Piešiniuose buvo pavaizduota Rudaminos architektūra, gamta, herbas… Mokinius paruošė dailės mokytojos Ivona Dakinevič ir Renata Utovka.
Vertinimo komisija konkurso dalyvius padalino į dvi kategorijas. 1 kategorija – mokiniai lankantys bendrojo lavinimo mokyklas, 2 kategorija – mokiniai lankantys meno mokyklą.

Mūsų mokyklos dalyviai:
Vanesa Perkova II kl. (mokytoja I. Dakinevič)
Ernest Galaševič IIIb kl. (mokytoja R. Utovka)
Justina Jožica IIIb kl. (mokytoja R. Utovka)
Margarita Kozlovska IIIb kl. (mokytoja R. Utovka)

Mūsų mokyklos laureatai:
I vieta Akvilė Bogdevičiūtė IV kl. (mokytoja R. Utovka)
II vieta Liberta Bernotaitė AMU (mokytoja I. Dakinevič)
III vieta Zlata Šiškina I kl. (mokytoja I. Dakinevič)

Mūsų mokyklos nominantai:
Nominacija „Komisijos simpatija“ –  Julija Žukovska IIIb kl. (mokytoja R. Utovka)
Nominacija už kūrinio koloristiką – Vytautė Rutkauskaitė AMU (mokytoja I. Dakinevič)
Nominacija už temos atskleidimą – Sonia Abdurachmanova IIIb kl. (mokytoja R. Utovka)
Nominacija už nuotaikingą kompoziciją – Salvija Liškauskaitė AMU (mokytoja I. Dakinevič)
Nominacija už kruopštumą – Dominika Agata Andžejevska IV kl. (mokytoja R. Utovka)

Nuoširdžiai sveikiname konkurso laimėtojus. Diplomais ir dovanomis apdovanoti nugalėtojai nekantriai laukia sekančių konkursų, kad galėtų savo fantazijas ir emocijas perteikti per vizualinę raišką. Dėkojame konkurso organizatoriams. Mokiniams linkime tolimesnės sėkmės kūrybos kelyje.

Rudaminos meno mokyklos
vyresn. dailės mokytoja