Sveikiname Kariną Blažukaitę tapus II-os vietos laureatė I-ame tarptautiniame vaikų ir jaunimo kūrybos bei atlikėjų konkurse ,,Talentai be sienų“ Latvijoje

Š. m. kovo 23- 27 d. Latvijoje vyko I-asis tarptautinis vaikų ir jaunimo kūrybos bei atlikėjų konkursas ,,Talentai be sienų“. Dalyvių amžius buvo nuo 3 iki 30 metų. Pagal amžių dalyviai buvo suskirstyti į 6 grupes. Atlikėjų pasirodymai buvo skirstomi į šiuos žanrus: vokalas, choreografija, originalus žanras (teatras, mada, gimnastika, cirko pasirodymai) ir instrumentinis žanras. Tarptautinio konkurso žiuri komisiją sudarė įvairių šalių meno ir muzikos atlikėjai – tai Didžiosios Britanijos, Suomijos, Latvijos, Estijos, Lietuvos, Rusijos ir Italijos atstovai.

Mūsų mokyklos mokinė, antrokė Karina Blažukaitė (mokytojas Raimondas Jončas) dalyvavo instrumentiniame žanre, antroje amžiaus grupėje. Komisijos sprendimu ji laimėjo antrą vietą. Karina apdovanota 2-ojo laipsnio laureato diplomu bei dovaną . Sveikiname laureatę!

Fleitos mokytojos metodininkas
Raimondas Jončas