Tel: +370 5 2505255
Email: meno.rudamina@gmail.com

„Virpantis pavasaris“

virpantis-pavasaris

2011 m. balandžio 30 d. Rudaminos meno mokyklos koncertų salėje nuskambėjo pučiamųjų instrumentų ansamblių festivalis „Virpantis pavasaris“, kurį organizavo mokyklos pučiamųjų instrumentų mokytojai. Renginyje dalyvavo dalyviai iš trijų muzikos ir meno mokyklų –  Rudaminos, Pagirių bei Nemenčinės.

Festivalio idėjos ir pavadinimo autorė Beata Michalovska prieš porą metų nusprendė, kad reikalingas pučiamųjų instrumentų ansamblių koncertas. Smagu, kad ši idėja išsivystė iki festivalio, kurio tikslas skatinti muzikavimą ansamblyje,  grojimo drauge tradicijas, puoselėti mokinių ir mokytojų glaudesnį bendradarbiavimą, padėti vaikams atskleisti savo gebėjimus, ugdyti savimi pasitikinčią ir kūrybingą asmenybę, o taip pat kelti atlikimo pučiamaisiais instrumentais techninį bei meninį lygį.

Instrumentai

∼  Fortepijonas  ∼  Akordeonas  ∼  Smuikas ∼  Klarnetas ∼  Saksofonas ∼  Fleita ∼  Gitara

Dailės klasė

Dailės klasės aprašymas  Nuo 2008 m. Rudaminos meno mokykloje įkurtas Dailės skyrius. Dailės pamokose pradinio ugdymo mokiniai mokomi piešimo, tapybos, kompozicijos ir konstravimo; Pagrindinio ugdymo mokiniai mokomi piešimo, tapybos, kompozicijos […]