Tel: +370 5 2505255
Email: meno.rudamina@gmail.com

Virpantis pavasaris 2012

Besibaigiant mokslo metams Rudaminos meno mokykloje nuskambėjo dar viena graži šventė, kurią suorganizavo pučiamųjų instrumentų skyrius. Saulėtą gegužės 24 dienos popietę mokyklos vasaros estradoje įvyko III – asis Vilniaus rajono pučiamųjų instrumentų ansamblių festivalis „Virpantis pavasaris“.

Renginyje dalyvavo Rudaminos meno mokyklos, Nemenčinės bei Pagirių muzikos mokyklų, taip pat Naujosios Vilnios muzikos mokyklos pučiamųjų instrumentų specialybių mokiniai. Šį kartą festivalis pralenkė prieš tai buvusius dalyvių gausa: scenoje pasirodė net 45 mokiniai nuo pačių mažiausiųjų ankstyvojo muzikinio ugdymo iki vyriausiųjų penktokų. Festivalio svečius prieš dalyvių pasirodymą nuotaikingu rokenrolu pasveikino mūsų mokyklos akordeonistų ir pučiamųjų instrumentų jungtinis orkestras. Vėliau publika pusantros valandos galėjo mėgautis įvairių stilių muzika, atliekama duetų, trio, kvartetų, kvintetų, oktetų ir kitų sudėčių ansamblių. Bet, ko gero, įspūdingiausiai suskambėjo pabaigoje visų festivalio dalyvių atliekamas bendras kūrinys M. A. Charpentier preliudas „Te Deum“. Ir nors išdykaujantis vėjas vis mėgino pavogti jaunųjų pūtikų natas, tai neužtemdė smagios nuotaikos, kuria tą dieną spinduliavo visi susirinkę mokyklos kieme. Po baigiamojo kūrinio visi dalyviai pasivaišino saldumynais ir sultimis.

Įvykus šventei visiems buvo aišku: šis festivalis – ne paskutinis ir jis tik įsibėgėja. Taigi, su dideliu malonumu prisimename šias smagias akimirkas ir nekantriai laukiame IV- ojo festivalio.

Pučiamųjų instrumentų skyriaus vedėjas

Saulius Balsys

Instrumentai

∼  Fortepijonas  ∼  Akordeonas  ∼  Smuikas ∼  Klarnetas ∼  Saksofonas ∼  Fleita ∼  Gitara