Tel: +370 5 2505255
Email: meno.rudamina@gmail.com

Smuiko muzikos festivalis „Šokio ritmu: nuo senovės iki šių dienų“.

2011 m. lapkričio 19 d. Rudaminos meno mokykloje vyko smuiko muzikos festivalis „Šokio ritmu: nuo senovės iki šių dienų“. Jau antrą kartą jaunieji smuikininkai susirinko į šią šventę. Tą dieną mokyklos koncertų salėje skambėjo įvairūs šokio žanro kūriniai: valsai, polkos, įvairių tautų liaudies šokiai, mazurka, polonezas, tango, senoviniai šokiai. Klausytojai turėjo puikią galimybę išgirsti smuiku griežiamą, platų šokio repertuarą.

            Šiais metais į festivalį buvo pakviesta viešnia – Vilniaus m. Naujosios Vilnios smuiko mokytoja metodininkė Daiva Vasiliauskienė, kuri negailėjo gražių žodžių jauniesiems smuikininkams ir jų pedagogams. Mokytoja mielai pasidalino savo profesine patirtimi ir pademonstravo kelias parodomąsias pamokėles renginio dalyviams.

            Festivalio metu visi dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais ir saldumynais. Taip pat buvo išskirtos kelios nominacijos: už puikų pasirodymą K. Bernadickaitei (I kl., mokytoja L.Šernienė), M. Jaskevičiūtei (V kl., mokytoja O. Tunevič) ir N. Keizo ( VI kl., mokytoja L. Šernienė), už gražiausiai pagriežtą valsą R.P. Markevič (I kl., mokytoja O. Tunevič) ir M. Daraškevič (III kl., mokytojas V. Sobieski), už gražiausiai pagriežtą senovinį šokį E. Kušlevič (IV kl., mokytoja L. Šernienė) ir už gražiausiai pagriežtą charakteringą šokį V. Bondar (V kl., mokytoja O. Tunevič).

            Rudaminos meno mokyklos direktorius Jurij Krupičevič pasveikino festivalio dalyvius ir jų mokytojus, bei pasidžiaugė augančiu jaunųjų smuikininkų griežimu.

            Tikimės, kad šis festivalis ateityje išaugs į didesnį renginį, kuriame galės smuikuoti net mūsų mokyklos mokiniai, bet ir smuikininkai iš kitų muzikos bei meno mokyklų.

 

 Foto

Rudaminos meno mokyklos

vyresnioji smuiko mokytoja Oksana Tunevič

 

Instrumentai

∼  Fortepijonas  ∼  Akordeonas  ∼  Smuikas ∼  Klarnetas ∼  Saksofonas ∼  Fleita ∼  Gitara  

Plačiau
Dailės klasė

 Dailės klasės aprašymas  Nuo 2008 m. Rudaminos meno mokykloje įkurtas Dailės skyrius. Dailės pamokose pradinio ugdymo mokiniai mokomi piešimo, tapybos, kompozicijos ir konstravimo; Pagrindinio ugdymo mokiniai mokomi piešimo, tapybos, kompozicijos […]

Plačiau
Chorai ir vokaliniai ansambliai

∼  Jaunių choras ∼ Jaunučių choras ∼ Vokalinis ansamblis „Geniukai“

Plačiau
Orkestras ir ansambliai

∼   Akordeonistų orkestras ∼   Smuikininkų ansamblis I-IV kl. ∼   Smuikininkų ansamblis V-VII kl.  ∼  Pučiamųjų instrumentų ansamblis ∼   Fleitininkų ansamblis ∼   Gitaristų ansamblis

Plačiau
Mokyklos konkursai ir festivaliai

∼   „Rudens kaskados“ ∼   „Lenkų kompozitorių kūryba“ ∼   „Šokio ritmu: nuo senovės iki šių dienų“ ∼   „Tau, mamyte“ ∼   „Virpantis pavasaris“ ∼   “Rudaminos akordeono mėgėjų orkestras”

Plačiau