Tel: +370 5 2505255
Email: meno.rudamina@gmail.com

Vilniaus krašto Muzikos žvaigždutės Vilniaus rotušėje

2011 m. lapkričio 8 dieną Vilniaus rotušėje vyko Vilniaus krašto muzikos žvaigždžių ir žvaigždučių Koncertas-susitikimas. Renginį organizavo Lietuvos muzikų rėmimo fondas drauge su rėmėjais. Rudaminos meno mokyklai atstovavo mišrus instrumentinis ansamblis NORBERT KEIZO (smuikas) bei ANDŽEJ ŽILO (akordeonas). Ansamblį paruošė vyresn. mokytojai J. Krupičevič ir L. Šernienė.

Mišrus instrumentinis ansamblis suburtas 2010 m. rugsėjo mėnesį. Vos po kelių mėnesių aktyviai įsiliejo į organizuojamą mokyklos bei rajono koncertinę veiklą.

2011 m. balandžio mėnesį Lietuvos akordeonistų asociacija Vilniuje organizavo Respublikinį ir Tarptautinį akordeonistų konkursą. Respublikiniame konkurse ansamblis iškovojo laureato vardą ir įgijo teisę varžytis su užsienio dalyviais tarptautiniame akordeonistų konkurse. Dalyvių pasirodymus stebėjo ir vertino kompetentinga tarptautinė vertinimo komisija. Mišrus ansamblis Andžej Žilo ir Norbert Keizo tarptautiniame akordeonistų konkurse tapo diplomantais. Vilniaus rajono savivaldybė už sėkmingą dalyvavimą konkurse padovanojo ansambliui pažintinę kelionę į Vatikaną.

Koncerto akimirkos

Instrumentai

∼  Fortepijonas  ∼  Akordeonas  ∼  Smuikas ∼  Klarnetas ∼  Saksofonas ∼  Fleita ∼  Gitara

Dailės klasė