Tel: +370 5 2505255
Email: meno.rudamina@gmail.com

Tapybos pleneras

2014 m. rugsėjo 25 d. Rudaminos meno mokyklos dailės IV-VII klasių mokiniai ir jų mokytoja Ivona Dakinevič keliavo į Lenkiją, Shpychovo miestą. Ten vyko tarptautinio projekto „Tapybos pleneras“ susitikimas.

Rudaminos meno mokyklos mokiniai kartu su lenkų mokiniais tapė gamtą iš natūros, po atviru dangumi. Jų drobėse dominavo šilto rudens spalvoti peizažai. Plenerio fotografų grupė fiksavo gamtos fragmentus.

Kitą dieną jaunieji dailininkai keliavo į Ščytno miestą, kur dalyvavo kelių šalių dailininkų darbų parodos „Juodas kaminas“ atidaryme. Dalyviai turėjo galimybę susipažinti vieni su kitais. Visų laukė pramogos tarp medžių virvių taku, kurios suteikė nemažai džiaugsmo ir adrenalino. Tikriausiai tai buvo aktyviausia diena, pateikusi daugiausiai išbandymų.

Projekto pabaigoje mokinių nutapytų peizažų kolekcija puošė dailės paroda, kuria galėjo grožėtis plenero organizatoriai bei kiti garbingi svečiai.

VII klasės mokinė Ieva Tėvelytė už savo meno kūrinį buvo apdovanota pagyrimo raštu. Visi kiti plenero dalyviai buvo apdovanoti atminimo dovanelėmis, diplomais, medaliais ir gavo originalią statulėlę, kuri puoš Rudaminos meno mokyklos sienas.

Pilna įspūdžių ir gerų emocijų mokinių grupė grįžo į Lietuvą, tikėdamasi kitų susitikimų.

[nggallery id=“68″]

Instrumentai

∼  Fortepijonas  ∼  Akordeonas  ∼  Smuikas ∼  Klarnetas ∼  Saksofonas ∼  Fleita ∼  Gitara

Dailės klasė