Tel: +370 5 2505255
Email: meno.rudamina@gmail.com

Draugystės ir bendradarbiavimo saitai už Lietuvos ribų

          2010 m. lapkričio 5-8 d. Lenkijos Respublikos muzikos mokyklų asociacijos, Lenkijos namų Žešuv mieste (Rzeszów) administracijos ir I-osios Žešuv miesto muzikos mokyklos kvietimu Rudaminos meno mokykla svečiavosi VII-ame tarptautiniame kamerinių ansamblių konkurse

          Rudaminos meno mokyklos direktorius Jurij Krupičevič, styginių instrumentų skyriaus vedėja Oksana Tunevič ir mokiniai Andžej Žilo (akordeonas), Laura Tunevič (fortepijonas) ir Milda Jaskevičiūtė (smuikas) vyko ne tik į konkursą pristatyti savo mokyklos, bet ir užmegzti draugystės bei bendradarbiavimo ryšius.

          Mokykla svečius priėmė labai šiltai. Už profesionalų grojimą konkurso metu mokiniai buvo apdovanoti padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis. Akordeonistas A. Žilo savo virtuoziniu grojimu taip sužavėjo konkurso komisijos narius, kad buvo pakviestas groti laureatų koncerte, kuris tą patį vakarą vyko Žešuv miesto filharmonijos kamerinėje salėje.

          Pasibaigus konkursui Žešuv miesto I-osios muzikos mokyklos direktorė Jolanta Niżańska, konkurso komisijos nariai, Rudaminos meno mokyklos direktorius J. Krupičevič bei abiejų mokyklų mokytojai dalijosi savo patirtimi, aptarė Lietuvos ir Lenkijos muzikos mokyklų programų bendrumus, skirtumus ir pasižadėjo ateityje glaudžiai bendradarbiauti.

          Kitą dieną, po konkurso, organizatoriai svečius iš Lietuvos supažindino su Žešuv miesto apylinkėse garsia Lancuto pilimi, kuri yra įžymi savo puošnumu, karietų kolekcija, ikonomis ir orchidėjų sodu.

           Įspūdžiai liko neišdildomi, o draugystės ir bendradarbiavimo saitai įtvirtinti.

Instrumentai

∼  Fortepijonas  ∼  Akordeonas  ∼  Smuikas ∼  Klarnetas ∼  Saksofonas ∼  Fleita ∼  Gitara  

Plačiau
Dailės klasė

 Dailės klasės aprašymas  Nuo 2008 m. Rudaminos meno mokykloje įkurtas Dailės skyrius. Dailės pamokose pradinio ugdymo mokiniai mokomi piešimo, tapybos, kompozicijos ir konstravimo; Pagrindinio ugdymo mokiniai mokomi piešimo, tapybos, kompozicijos […]

Plačiau
Chorai ir vokaliniai ansambliai

∼  Jaunių choras ∼ Jaunučių choras ∼ Vokalinis ansamblis „Geniukai“

Plačiau
Orkestras ir ansambliai

∼   Akordeonistų orkestras ∼   Smuikininkų ansamblis I-IV kl. ∼   Smuikininkų ansamblis V-VII kl.  ∼  Pučiamųjų instrumentų ansamblis ∼   Fleitininkų ansamblis ∼   Gitaristų ansamblis

Plačiau
Mokyklos konkursai ir festivaliai

∼   „Rudens kaskados“ ∼   „Lenkų kompozitorių kūryba“ ∼   „Šokio ritmu: nuo senovės iki šių dienų“ ∼   „Tau, mamyte“ ∼   „Virpantis pavasaris“ ∼   “Rudaminos akordeono mėgėjų orkestras”

Plačiau