2010 – 2011 m.m.
- IV jaunųjų atlikėjų pučiamųjų instrumentų konkursas „Jūros fanfaros 2011″ Klaipėdos E. Balsio menų gimnazija
Diplomantai
Simonas Stipinas IV kl. saksofonas (mokytoja Beata Michalovska)
Olgierd Suchodolski IV kl. saksofonas (mokytoja Beata Michalovska)
Laureatai
Evald Masalski III kl. saksofonas (mokytoja Beata Michalovska)
Tarvydas Čepkauskas IV kl. saksofonas (mokytojas Saulius Balsys)
_______________________________________________________________
- Vilniaus r. Rudaminos F. Ruščico gimnazija Konkursas – paroda „Gražus tu mano kaime“ ir „Aš ir mano kaimo vietovė“
Diplomantės
Paula Valentaitė I kl.
Violeta Rogoža IV kl.
dailės mokytoja Ivona Dakinevič
Projekto organizatoriai:
Rudaminos meno mokykla ir Vilniaus r. savivaldybės administracijos investicijų skyrius
________________________________________________________________
- Tarptautinio fortepijoninės muzikos festivalis “Lenkų kompozitorių kūryba”
Diplomantai
Karol Antoni Žardecki I kl, mokytoja Jolanta Grabštunovičienė
Jovita Dakševič II kl., mokytoja Margarita Bereščanskaja
Gabija Švarcaitė III kl., mokytoja Rasa Daškevičienė
Paula Valentaitė III kl., mokytoja Rita Savulytė
Žygimantas Rimgaila IV kl., mokytoja Rita Savulytė
Laura Tunevič V kl., mokytoja Rasa Daškevičienė
________________________________________________________________
- Tarptautinio akordeonistų konkursas
Diplomantai
Norbert Keizo V kl. smuikas (mokytoja Lina Šernienė)
Andžej Žilo Išpl. k., akordeonas (mokytas Jurij Krupičevič)
________________________________________________________________
- Lietuvos vaikų ir jaunimo chorų festivalis-konkursas „Mes Lietuvos Vaikai 2011“
Rudaminos meno mokyklos Jaunių choras
(vadovė Genovaitė Kumpienė, koncertmeisterė Rita Savulytė)
I-oji regioninio turo chorų perklausa
I laipsnio diplomas
_______________________________________________________________
- Tarptautinis festivalis – konkursas „Skambančios spalvos“ Varenos muzikos mokykla
Laureatė (III vieta)
Paula Valentaitė III kl., fortepijonas (mokytoja Rita Savulytė)
_______________________________________________________________
- Vilniaus apskrities muzikos ir meno mokyklų solfedžio konkursas
Diplomantai
I pogrupis
Sabina Tankevič II kl., mokytoja Elžbieta Sobieska
II pogrupis
Milda Jaskevičiūtė IV kl., mokytoja Genovaitė Kumpienė
III pogrupis
Evelina Komarovič VII kl., mokytoja Genovaitė Kumpienė
Laureatai
I pogrupis
Emilija Komarovič II kl., mokytoja Elžbieta Sobieska
Karolina Tankevič III kl., mokytoja Elžbieta Sobieska
II pogrupis
Norbert Keizo V kl., mokytoja Genovaitė Kumpienė
III pogrupis
Marta Novikova VI kl., mokytoja Genovaitė Kumpienė
_______________________________________________________________
- VI-ojo tarptautinio Jaunųjų atlikėjų kamerinės ir džiazo muzikos festivalio-konkurso “Sąskambiai”
(Vilniaus B. Dvariono dešimt. muzikos mokykloje)
Laureatai
Milda Jaskevičiūtė IV kl., smuikas (mokytoja Oksana Tunevič)
Dominyk Počobut III kl., klarnetas (mokytojas Saulius Balsys)
Laura Tunevič V kl., fortepijonas (mokytoja Rasa Daškevičienė)
________________________________________________________
- Respublikinis Lietuvos jaunimo ir moksleivių kūrybos konkursas „Karališkoji Čiurlionio pasaka“
Minint kompozitoriaus ir dailininko K. Čiurlionio 100-ąsias mirties metines
Dailės mokytojų organizacijos surengtas
Violeta Chajeckytė (dailės mokytoja Teresa Sobieska)
Diplomantė
Violetos darbas „Pradžių pradžia“ ir kitų konkurso laureatų bei diplomantų darbai
2011 m. balandžio 4 d.
buvo pristatyti parodoje „Karališkoji Čiurlionio pasaka“
Lietuvos Respublikos Seime
_______________________________________________________________
- 5-ojo respublikinio kamerinių ansamblių festivalio-konkurso „Klasika ir džiazas“ (Vilniaus Karoliniškių muzikos mokykloje)
Laureatai (III vieta)
Marta Novikova VI kl., fortepijonas (mokytoja Rasa Daškevičienė)
Tarvydas Čepkauskas ir Oleg Paramonov IV kl.,saksofonas
(mokytojas Saulius Balsys)
______________________________________________________________
- VI-ajame Broniaus Jonušo vardo pučiamųjų instrumentų solistų ansamblių ir orkestrų festivalyje skirto mokytojo Rimanto Pašiūno atminimui (Vilniaus B. Jonušo muzikos mokykla)
Oleg Paramonov ir Tarvydas Čepkauskas apdovanoti
“Už geriausią sceninę ir garso kultūrą”
Kevinas Jasinskis pelnė “Jauniausiojo talento” vardą
(mokytojas Saulius Balsys)