2009 – 2010 m. m.
- Rudaminos meno mokyklos styginių instrumentų skyriaus smuikininkų festivalis „Šokio ritmu: nuo senovės iki šių dienų“
Diplomantai
Davidas Turlinskas I kl. (mokytoja Lina Šernienė)
Miroslovas Volodkevič I kl. (mokytojas Veslav Sobieski)
Vanesa Voisiat II kl. (mokytoja Oksana Tunevič)
Karolina Petrusevič III kl. (mokytoja Oksana Tunevič)
David Baranovski IV kl. (mokytoja Anna Kijevič)
Vitalij Bondar IV kl. (mokytoja Oksana Tunevič)
Norbert Keizo V kl. (mokytoja Lina Šernienė)
Evelina Komarovič VII kl. (mokytoja Oksana Tunevič)
________________________________________________________________
- V-asis Vilniaus r. muzikos ir meno mokyklų akordeonistų konkursas – festivalis „Rudens kaskados”
Laureatai
Daniel Masalski II kl., mokytoja Irena Lošakevič
Andžej Galaševič III kl., mokytoja Irena Lošakevič
Diplomantai
Kamila Šablinskaja III kl., mokytojas Bogdan Voicinovič
Tomas Raškevičius IV kl., mokytojas Andrius Šimkus
______________________________________________
Violetta Pilecka, dailės klasė
(mokytoja Teresa Sobieska)
Lenkijos visuomeninės organizacijos „Wspolnota Polska“ Dailės konkurso,
kuris vyko Lenkijoje Ostrudos mieste, kategorijos „Kresy-historia cierniem pisana“
Laureatė Plačiau…
___________________________________________________________
- XVIII-ojo J. Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais instrumentais II-ojo konkurso turo
Laureatai
Tarvydas Čepkauskas, III kl. saksofonas (mokytojas Saulius Balsys)
Oleg Paramonov, III kl. saksofonas (mokytojas Saulius Balsys)
Olgierd Suchodolski, III kl. saksofonas (mokytoja Beata Michalovska)
_______________________________________________________________
- Rudaminos meno mokyklos I – VII kl. mokinių solfedžio konkursas
Diplomantai
I grupė
Sabina Tankevič I kl., mokytoja Elžbieta Sobieska
Karolina Tankevič II kl., mokytoja Elžbieta Sobieska
Evelina Kropa II kl., mokytoja Elžbieta Sobieska
II grupė
Ana Baranovska III kl., mokytoja Genovaitė Kumpienė
Oleg Paramonov III kl., mokytoja Elžbieta Sobieska
Žygimantas Rimgaila III kl., mokytoja Elžbieta Sobieska
III grupė
Andžej Žilo V kl., mokytoja Genovaitė Kumpienė
Violeta Agejeva VII kl., mokytoja Genovaitė Kumpienė
Brigita Bareikytė VII kl., mokytoja Genovaitė Kumpienė
_____________________________________________________________
- Rudaminos meno mokyklos Vokalinis ansamblis
(Vadovė Genovaitė Kumpienė)
Dalyvavo
Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso
__________________________________________________________
- Vilniaus apskrities muzikos mokyklų 4-ojo kamerinės muzikos festivalio-konkurso
„Klasika ir džiazas“
(Vilniaus Karoliniškių muzikos mokykla)
Milda Jaskevičiūtė, III kl. smuikas (mokytoja Oksana Tunevič)
Marta Novikova, Vkl., fortepijonas (mokytoja Rasa Daškevičienė)
Dominykas Počobut, II kl., klarnetas (mokytojas Saulius Balsys)
Laureatai (III vieta)
Karolis Daraškevič, VI kl. smuikas (mokytojas Veslav Sobieski)
Justyna Jarmalkovič, VII kl. fortepijonas (mokytoja Rita Savulytė)
Diplomantai
_____________________________________________________________
Norbert Keizo, IV kl. smuikas
(mokytoja Lina Šernienė, koncertmeisterė Kotryna Gediminaitė)
VI Respublikinio jaunųjų styginių muzikos instrumentų atlikėjų žiemos konkurso
Laureatas Plačiau…
Respublikinio B. Dvariono pianistų ir stygininkų konkurso
saviraiškos ugdymo kategorijos
Diplomantas
_____________________________________________________________
IV-asis Vilniaus r. muzikos ir meno mokyklų
akordeonistų konkursas-festivalis „Rudens kaskados„
Laureatai
Edvin Gvozdovič II kl., (mokytoja Sigita Rozova)
Tomas Raškevičius III kl., (mokytoja Sigita Rozova)
Monika Bučinskaitė IV kl., (mokytoja Sigita Rozova)
Diplomantai
Valdemar Koženevski II kl., (mokytojas Bogdan Voicinovič)
Evelina Ingaunytė III kl., (mokytoja Sigita Rozova)