Tel: +370 5 2505255
Email: meno.rudamina@gmail.com

Nuotolinis mokymas

Mieli tėveliai (globėjai) ir mokiniai,

Nuo kovo mėn. 30 d. Vilniaus r. Rudaminos meno mokykloje perorganizuojamas ugdymo procesas bei organizuojamas nuotolinis ugdymas.
Ugdymo procesą ir jo formas aptarsite su mokytojais telefonu ar kitomis komunikacijos priemonėmis.

INDIVIDUALIŲ DALYKŲ mokytojai su savo mokiniais susisieks asmeniškai.

DAILĖS KLASĖS mokytojai praneš asmeniškai, kokiu būdu bus teikiamas nuotolinis mokymas.

ANKSTYVOJO MUZIKINIO UGDYMO, SOLFEDŽIO, MUZIKOS ISTORIJOS IR TEORIJOS CHORO, AKORDEONO ORKESTRO, INSTR. IR VOK. ANSAMBLIŲ nuotolinio ugdymo turinys ir planas bus patalpintas mokyklos internetinėje svetainėje http://www.rudamina-mem.vilniausr.lm.lt/ skiltyje NUOTOLINIS MOKYMAS ir vykdomas nuo kovo 30 dienos (pirmadienio).

NUOTOLINIO UGDYMO PROCESO ORGANIZAVIMO TVARKA IR ĮGYVENDINIMO ETAPAI:

• Mokyklos interneto svetainėje, kiekvieną savaitę, pagal klases, bus patalpintos: ankstyvojo muzikinio ugdymo, solfedžio pamokos.
  • Norintys tobulėti solfedžio melodinių bei ritminių diktantų rašyme, galės atlikti užduotis įgrotuose video įrašuose.
  • Kiekvienos pamokos pabaigoje bus pateiktos užduotys, kurias turės atlikti mokinis įsisavinęs pateiktą medžiagą tekstu (natų sąsiuvinyje, savo užrašuose ar atsispausdintame klausimyne).
  • Užrašius pasirinktą ritminį arbą melodinį diktantą ir nufotografavus, siųsti savo mokytojui el. paštu. Mokytojų elektroniniai paštai bus paskelbti mokyklos internetinėje svetainėje.

Organizuojant nuotolinio ugdymo procesą, ugdymo proceso teikėjai (mokytojai) bei gavėjai (mokiniai) turi turėti:

• Interneto ryšį.
  • Išmanųjį mobilų telefoną, kompiuterį ar planšetę.

Naudojantis internetiniu ryšiu per minėtuose įrenginiuose įdiegtas internetinio socialinio komunikavimo programas http://www.rudamina-mem.vilniausr.lm.lt/ , Skype, Viber, Zoom, WhatsApp, Messenger, el. paštą bus organizuojamas nuotolinis ugdymo procesas.

Gerbiami tėveliai ir mokiniai, prašome aktyviai bendrauti su dalykų ir kitų disciplinų mokytojais, ir toliau nuotolinio ugdymo procesą organizuoti Jums priimtiniausiomis formomis, priemonėmis ir laiku, taip, kad Jūsų ugdymo turinys ir pažangumas kuo mažiau nukentėtų.

P.S. Informacijos, dėl mokesčio už ugdymą tvarkos pakeitimo, neturime.

Instrumentai

∼  Fortepijonas  ∼  Akordeonas  ∼  Smuikas ∼  Klarnetas ∼  Saksofonas ∼  Fleita ∼  Gitara

Dailės klasė

Dailės klasės aprašymas  Nuo 2008 m. Rudaminos meno mokykloje įkurtas Dailės skyrius. Dailės pamokose pradinio ugdymo mokiniai mokomi piešimo, tapybos, kompozicijos ir konstravimo; Pagrindinio ugdymo mokiniai mokomi piešimo, tapybos, kompozicijos […]