Tel: +370 5 2505255
Email: meno.rudamina@gmail.com

Rudaminos jaunieji muzikos talentai pelni laurus tarptautiniame konkurse Lenkijoje

2012 m. lapkričio 23-25 d. Lenkijos Žešovo mieste vyko VIII tarptautinis Podkarpatės kamerinių kolektyvų konkursas. Jame dalyvavo meno mokyklų mokiniai iš Lenkijos, Lietuvos, Vengrijos ir Vokietijos. Dalyviai konkursui paruošė įvairių žanrų ir epochų kūrinius. Kompetentinga vertinimo komisija iš daugiau nei dvidešimt kamerinių ansamblių išrinko tris laureatų vietas jaunesnio amžiaus grupėje ir tris laureatų vietas jaunuolių grupėje. Labai džiaugiamės, kad tarp geriausių pateko ir Vilniaus r. Rudaminos meno mokyklos fortepijoninis trio: Norbert Keizo (VII kl., smuikas), Milda Jaskevičiūtė (VI kl.,smuikas) ir Laura Tunevič (VII kl., fortepijonas). Jie, jaunesnio amžiaus grupėje, tapo II vietos laureatai. Moksleivius konkursui paruošė mokytojos O. Tunevič, L. Šernienė ir R. Šimkienė.

Šis konkursas – tai pat puiki proga neformaliojo švietimo pedagogams pasidalinti metodine, praktine darbo patirtimi, palaikyti tarptautiniu mastu užmegztus ryšius. Šią misiją sėkmingai vykdė į Žešovą nuvykę: J. Krupičevič – Rudaminos meno mokyklos direktorius ir O. Tunevič – Rudaminos meno mokyklos vyresnioji smuiko mokytoja. Mūsų mokyklos delegaciją šiltai priėmė Žešovo miesto  muzikos mokyklų grupės atstovai bei konkurso pagrindiniai organizatoriai – K. Šymanovskio muzikos mokyklų grupės Nr.1 vadovybė.

Rudaminos meno mokykla džiaugiasi savo auklėtinių pasiekimais, galimybe atskleisti  savo talentus ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų.

Rudaminos meno mokyklos

styginių instrumentų skyriaus vedėja,

vyresnioji smuiko mokytoja Oksana Tunevič

Instrumentai