Tel: +370 5 2505255
Email: meno.rudamina@gmail.com

Styginių instrumentų klasė

Styginių instrumentų metodinės grupės mokytojai:

Oksana Tunevič -smuiko vyresn. mokytoja;

Veslav Sobieski – smuiko mokytojas;

Lina Šernienė – smuiko vyresn. mokytoja;

Andrius Striūna – gitaros mokytojas.

Smuiko klasė savo gyvavimo metus skaičiuoja nuo  meno mokyklos atidarymo – nuo 2003 metų. Po kelerių metų ją papildė gitaros instrumentas. Styginių instrumentų klasėje rengiami jau tradiciniais tapę: smuiko ir gitaros klasių Kalėdiniai koncertai, AMU ir I klasių mokinių koncertas „Pirmosios natelės“.

2009 m. mokykloje susibūrė vyresniųjų klasių smuikininkų ansamblis (vadovė O. Tunevič), kuriame griežia IV-VII klasių mokiniai. Kolektyvas sėkmingai dalyvauja mokyklos koncertuose, Vilniaus rajono renginiuose, Respublikiniuose festivaliuose „Diena su lietuviška pjese“ ir „Perpetuum mobile“.

Nuo 2010 m. mokykloje kasmet vyksta smuiko muzikos festivalis „Šokio ritmu: nuo senovės iki šių dienų“. 2012 m. šis renginys išsiplėtė – jame dalyvavo ne tik mūsų mokyklos smuikininkai, bet ir jaunieji atlikėjai iš kitų Vilniaus apskrities mokyklų.

2011 m. įkurtas I-III klasių smuikininkų ansamblis (vadovė L. Šernienė), kuriame mokiniai jau nuo pirmos klasės mokosi griežti su draugais. Ansamblis dalyvauja smuiko klasės, mokyklos bei Vilniaus rajono koncertuose.

Styginių instrumentų mokytojai didžiuojasi savo mokiniais, kurie garsina mokyklos vardą užsienyje:

XXII tarptautiniame konkurse ,,Citta di Barletta“, Italijoje,

Tarptautiniame Podkarpatės kamerinių ansamblių konkurse Žešovo mieste, Lenkijoje.

Dalyvavimas tarptautiniuose ir respublikiniuose konkursuose:

Participants of National and International Contests:

Nacionaliniame B. Dvariono konkurse,

Respublikiame klasikinės gitaros konkurse,

Tarptautiniame St. Moniuškos konkurse,

Tarptautiniame St. Moniuškos festivalyje,

Respublikiniame konkurse „Diena su lietuviška pjese“,

Respublikiniame stygininkų lietuviškos pjesės konkurse,

Respublikiniame styginių instrumentų žiemos konkurse,

Vilniaus apskrities festivalyje ,,Jaunųjų smuikininkų valanda”,

Tarptautiniame instrumentinės muzikos konkurse „Muzikinė mažųjų mozaika“.

Styginių instrumentų klasės mokiniai noriai muzikuoja mišriuose ansambliuose: su fortepijonu, klarnetu, akordeonu, fleita, gitara. Instrumentiniai ansambliai puikiai pasirodo rajono renginiuose, Respublikoje vykstančiuose festivaliuose, tarptautiniuose konkursuose, pelnydami diplomus:

Respublikiniame kamerinių ansamblių konkurse „Klasika ir džiazas“,

Jaunųjų atlikėjų kamerinės ir džiazo muzikos konkurse„Sąskambiai“,

Tarptautiniame akordeonistų konkurse „Ascoltate 2012“,

XX tarptautiniame St. Moniuškos vaikų ir jaunimo muzikos festivalyje,

Respublikiniame akordeono muzikos festivalyje „Pavasario spalvos“

Instrumentai

∼  Fortepijonas  ∼  Akordeonas  ∼  Smuikas ∼  Klarnetas ∼  Saksofonas ∼  Fleita ∼  Gitara

Dailės klasė

Dailės klasės aprašymas  Nuo 2008 m. Rudaminos meno mokykloje įkurtas Dailės skyrius. Dailės pamokose pradinio ugdymo mokiniai mokomi piešimo, tapybos, kompozicijos ir konstravimo; Pagrindinio ugdymo mokiniai mokomi piešimo, tapybos, kompozicijos […]

Chorai ir vokaliniai ansambliai

∼  Jaunių choras ∼ Jaunučių choras ∼ Vokalinis ansamblis „Geniukai“