Tel: +370 5 2505255
Email: meno.rudamina@gmail.com

Rudaminos meno mokykloje vyko pažymėjimų įteikimo šventė

        2010 m. gegužės 28 dieną sausakimša meno mokyklos salė aidėjo nuo skambių muzikos akordų ir garsių plojimų. 2009-2010 mokslo metų pabaigą vainikavo graži, nuotaikinga mokyklos baigimo šventė. Mokyklos baigimo pažymėjimai įteikti 14 absolventų, baigusių muzikos skyrių. 
     Šiais metais šventė buvo ypatinga tuo, kad šiais metais mokslus baigė pirmos septynių metų ugdymo programas fortepijono ir smuiko specialybės absolventų laidos, jau trečioji penkerių metų akordeono specialybės laida, du mokiniai baigė akordeono išplėstinio muzikinio ugdymo programą. 


  
   
      Gausiai į šventę susirinkusius bendruomenės narius pasveikino mokyklos direktorius Jurij Krupičevič. Mokyklos vadovas teigė, kad mokyklos baigimas – tai didelių darbų pradžia, mokiniams jis linkėjo gero skrydžio ir saugaus nutūpimo.
     Sveikinimo žodį taip pat tarė mokinių tėvai. Jie kalbėjo, kad vaikai šioje mokykloje išmoko ne tik groti, dainuoti, bet ir pažinti bei suprasti meną, būti ne tik atlikėjais, kūrėjais, bet ir išmanančiais klausytojais bei žiūrovais.
    Absolventams buvo įteikti mokyklos baigimo pažymėjimai ir padėkos už gerą mokymąsi, koncertinę bei visuomeninę veiklą. O Andžejui Žilo, Brigitai Bareikytei ir Violetai Pileckai mokyklos direktorius J. Krupičevič įteikė pažymėjimus su pagyrimu bei padėkos raštus už puikų mokymąsi. 
    Absolventai, kaip padėką mokytojams ir tėveliams, skyrė gražiausius muzikinius kūrinius.
Instrumentai

∼  Fortepijonas  ∼  Akordeonas  ∼  Smuikas ∼  Klarnetas ∼  Saksofonas ∼  Fleita ∼  Gitara  

Plačiau
Dailės klasė

 Dailės klasės aprašymas  Nuo 2008 m. Rudaminos meno mokykloje įkurtas Dailės skyrius. Dailės pamokose pradinio ugdymo mokiniai mokomi piešimo, tapybos, kompozicijos ir konstravimo; Pagrindinio ugdymo mokiniai mokomi piešimo, tapybos, kompozicijos […]

Plačiau
Chorai ir vokaliniai ansambliai

∼  Jaunių choras ∼ Jaunučių choras ∼ Vokalinis ansamblis „Geniukai“

Plačiau
Orkestras ir ansambliai

∼   Akordeonistų orkestras ∼   Smuikininkų ansamblis I-IV kl. ∼   Smuikininkų ansamblis V-VII kl.  ∼  Pučiamųjų instrumentų ansamblis ∼   Fleitininkų ansamblis ∼   Gitaristų ansamblis

Plačiau
Mokyklos konkursai ir festivaliai

∼   „Rudens kaskados“ ∼   „Lenkų kompozitorių kūryba“ ∼   „Šokio ritmu: nuo senovės iki šių dienų“ ∼   „Tau, mamyte“ ∼   „Virpantis pavasaris“ ∼   “Rudaminos akordeono mėgėjų orkestras”

Plačiau