Tel: +370 5 2505255

ligi dangaus

pakilęs

amžinos jaunystės vėju.

Įsimintiną 2011 m. gegužės 27 dieną Rudaminos meno mokyklai teko išleisti jau ketvirtą absolventų laidą – 16 muziką pamilusių jaunuolių, baigusių neformaliojo vaikų švietimo muzikos ugdymo programą. Mokyklos istorijoje – tai ketvirtoji akordeonistų, antroji pianistų ir smuikininkų laida ir pirmoji gitaristų ir pučiamųjų instrumentų laida.

Susirinkę tėveliai, mokytojai, mokyklos bendruomenė koncertų salėje buvo pakilios nuotaikos, gausiais plojimais sveikino kiekvieną moksleivį, atsiimantį mokyklos baigimo pažymėjimą. Visi džiaugėsi puikiais mokslo įvertinimais, daugelis gavo padėkos raštus už aktyvią visuomeninę veiklą ir gerą mokymąsi. Mokyklos baigimo pažymėjimas su pagyrimu ir atminimo dovanėlė buvo įteikta šiais metais mokyklą vienais dešimtukais baigusiam saksofonininkui Olegui Paramonov.

Skambėjo moksleivių, jų tėvelių padėkos žodžiai visiems mokytojams. Mokyklai buvo įteikta nuostabi vaza, kuri nuo šiol puoš koncertų salę ir primins šią absolventų laidą. Šventę vainikavo baigusių moksleivių koncertas, kuriame skambėjo gražiausia muzika.

Iškilmių pabaigoje absolventus sveikino mokyklos direktorius J. Krupičevič. Moksleiviams jis linkėjo mylėti muziką, nepamiršti mokyklos ir neatsisveikinti, o sakyti iki pasimatymo.

[nggallery id=“24″]

Instrumentai

∼  Fortepijonas  ∼  Akordeonas  ∼  Smuikas ∼  Klarnetas ∼  Saksofonas ∼  Fleita ∼  Gitara

Dailės klasė