Tel: +370 5 2505255

Kovo 11-osios minėjimas

Tai gražiai skambėjo žodžiai

laukas, pieva, kelias, upė,

tai gražiai iš jų išaugo

vienas žodis – Lietuva.

J. Marcinkevičius

Pavasaris šiais metais sunkiai veržiasi pro ilgos ir šaltos žiemos gniaužtus, padovanodamas Lietuvai nuotaikingas šventes.

Viena pati ryškiausia šventė, tai Lietuvos valstybės atkūrimo diena – kovo 11-oji, kurios tradicinis minėjimas Rudaminos meno mokykloje vyko mokinių nuoširdaus muzikavimo atmosferoje. Koncerte dalyvavo įvairių specialybių mokiniai, nuo pačių jauniausių – ankstyvojo muzikinio ugdymo iki vyriausių – išplėstinio kurso mokinių pasirodymų. Klausytojus maloniai nuteikė ankstyvojo muzikinio ugdymo ir jaunučių choro dainininkų žaismingos, pavasariškos, vaikiškos fantazijos perteikimas jų atliekamose dainelėse, darniai ir pakiliai griežė smuikininkų ansamblis, nuotaikingai liejosi solistų ir duetų atliekama smuiko, gitaros, akordeono ir fortepijono muzika.

Šilti klausytojų aplodismentai įpareigoja rengtis naujiems koncertams, festivaliams, konkursams, dėl kurių verta mokytis, dirbti, kurti ir gyventi, suteikiant daug gerų emocijų, vilčių ir pasitikėjimo.

Teorijos ir choro mokytoja Genovaitė Kumpienė

Instrumentai

∼  Fortepijonas  ∼  Akordeonas  ∼  Smuikas ∼  Klarnetas ∼  Saksofonas ∼  Fleita ∼  Gitara

Dailės klasė