Tel: +370 5 2505255
Email: meno.rudamina@gmail.com

Vokalinio ansamblio pasirodymas „Dainų dainelės“ atrankose

Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkursas „Dainų dainelė” – tai vienas iš daugiausiai dalyvių pritraukiančių šalies muzikinių renginių. Nuo konkurso pradžios, 1974-ųjų metų, jame dalyvavo per 200 tūkstančių jaunųjų dainininkų. Šį konkursą organizuoja Švietimo ir mokslo ministerija, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų gimnazija ir Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija.

2013 metų gruodžio 11 dieną Rudaminos meno mokykloje įvyko Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė” Vilniaus savivaldybės etapas, kuriame dalyvavo per keturiasdešimt dalyvių iš Vilniaus rajono vaikų darželių, mokyklų ir gimnazijų. Šiemet konkursas pasižymėjo ne tik dalyvių skaičiumi bet ir išaugusiu meniniu lygiu. Vaikų darželių auklėtiniams, kurių šiais metais buvo daugiau nei praėjusį kartą, tai buvo pirmasis ir labai atsakingas pasirodymas. Puiku, kad šis konkursas, turintis senas tradicijas Lietuvoje, yra populiarus ir mūsų rajone.

Vertinimo komisijai buvo sunku atrinkti penkis pačius geriausius, nes gerai pasirengusių konkursui buvo daug daugiau. Džiugu, kad Rudaminos meno mokyklos vokalinis ansamblis „Geniukai“, laimėjo kelialapį į Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė” III-ąjį etapą. Šiais metais „Geniukai“ pristatė savo programą B kategorijoje ir atliko humoristinę lietuvių liaudies dainą „Siuntė senis ožką“, lyrinę A. Raudonikio ir E. Drėgvos dainą „O, mielos mamos“ ir linksmą, nuotaikingą S. Tamašauskaitės ir L. Jakimavičiaus dainą „Taukšt taukšt – nykštukai“. Ansamblio dalyviai: Salomėja Laurinavičiūtė, Marija Bagdanavičiūtė, Gabriela Ždanovičiutė, Daniel Kašin, Andrius Grižas, Ernestas Urbonas, Ugnė Noreikytė, Gabija Paužuolytė, Karolis Žukovskis, Dominykas Sokolovskis, Austėja Gumbrevičiūtė, Vaiga Jasiulevičiūtė. Ansamblio vadovė Genovaitė Kumpienė, akompaniatorė Marina Matušukienė.

2014 m. sausio 15 d. Lietuvos 1000-mečio gimnazijoje įvyko konkurso Lietuvos vaikų ir mokinių TV konkurso „Dainų dainelė“ III-asis etapas Vilniaus regione. Visi Vilniaus rajono atstovai buvo balsingi, gerai pasirengę, pasirinkę įdomų repertuarą. Nuotaikingai, kūrybingai ir meniškai savo programą atliko ir vokalinis ansamblis „Geniukai“.

Smagu, kad dainuojančių vaikų konkursas „Dainų dainelė“, šiemet švenčiantis 40-metį, neišsenka savo kūrybingumu ir vis atranda naujus talentus. Tikėkimės televizijos ekranuose išvysti ne vieną Vilniaus rajono atlikėją, dainuojantį baigiamajame konkurso koncerte, kurį transliuos Lietuvos televizija ateinančiais metais.

Instrumentai

∼  Fortepijonas  ∼  Akordeonas  ∼  Smuikas ∼  Klarnetas ∼  Saksofonas ∼  Fleita ∼  Gitara  

Plačiau
Dailės klasė

 Dailės klasės aprašymas  Nuo 2008 m. Rudaminos meno mokykloje įkurtas Dailės skyrius. Dailės pamokose pradinio ugdymo mokiniai mokomi piešimo, tapybos, kompozicijos ir konstravimo; Pagrindinio ugdymo mokiniai mokomi piešimo, tapybos, kompozicijos […]

Plačiau
Chorai ir vokaliniai ansambliai

∼  Jaunių choras ∼ Jaunučių choras ∼ Vokalinis ansamblis „Geniukai“

Plačiau
Orkestras ir ansambliai

∼   Akordeonistų orkestras ∼   Smuikininkų ansamblis I-IV kl. ∼   Smuikininkų ansamblis V-VII kl.  ∼  Pučiamųjų instrumentų ansamblis ∼   Fleitininkų ansamblis ∼   Gitaristų ansamblis

Plačiau
Mokyklos konkursai ir festivaliai

∼   „Rudens kaskados“ ∼   „Lenkų kompozitorių kūryba“ ∼   „Šokio ritmu: nuo senovės iki šių dienų“ ∼   „Tau, mamyte“ ∼   „Virpantis pavasaris“ ∼   “Rudaminos akordeono mėgėjų orkestras”

Plačiau